al Albanija 2024: Besa Kokëdhima – TITAN

Albanija
Festival će se održati 19, 20, 21. i 22. decembra.

Redosled nastupa tokom prve dve večeri:

19. decembar
  1. Stivi Ushe – Askush si ty
  2. Besa Kokëdhima – Zemën n’Dorë
  3. Mal Retkoceri – Çmendur
  4. Eldis Arrnjeti – Një kujtim
  5. Shpat Deda – S’mund t’jetoj pa ty
  6. Jehona Ponari – Evol
  7. PeterPan Quartet - Edhe nje here
  8. Festina Mejzini – Melos
  9. Kastro Zizo – 2073
  10. Luan Durmishi – Përsëritja
  11. Melodajn Mancaku – Nuk jemi ne
  12. Olsi Ballta – Unë
  13. Andi Tanko – Herë pas herë
  14. Sergio Hajdini – Uragan
  15. Santino De Bartolo – Dua të rri me ty
  16. Olimpia Smajlaj – Asaj
20. decembar
  1. Big Basta and Vesa Luma – Mbinatyrale
  2. Elsa Lila – Mars
  3. Jasmina Hako – Ti
  4. Michela Paluca – Për veten
  5. Anduel Kovaçi – Nan’
  6. Irma Lepori - Me prit
  7. Sardi Strugaj – Boshastisur
  8. Erina and the Elementals – Jetën n’skaj
  9. Kleansa Susaj – Pikturë
  10. Arsi Bako – Zgjohu
  11. Tiri Gjoci – Në ëndërr
  12. Besa Krasniqi – Esenciale
  13. Bledi Kaso – Çdo gjë mbaroi
  14. Troy – Horizonti i ëndrrave
  15. Martina Serreqi – Vetëm ty
 
Juce i danas i nekim medijima procurila vest da Kejsi Tola,a posle i Samanta Karavello,odustale od ucesca u FIK 62
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Pa njih ni nema među učesnicima. Već se pisalo o tome, a i obavljen je žreb za prve dve večeri bez njih, našli im zamenu.
 
Spekulise da Kejsi i Samanta odustale od fik zbog toga sto rezultat namesten za Elsu Lilu
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Da li ćemo ikada dočekati da Albanija opet pošalje jednu ovakvu opuštenu pop pesmicu, odlično otpevanu koja je imala super prođu, ili to uvek mora da bude neka etno dramatika - zicer da se na konto dijaspore prođe u finale i tamo završi negde između 17. i 22. mesta?
Ne kapiram poentu.

 
Za mene The Images of you je najbolja pesma koju Albanija poslala na eurosong.Sjajan glas Anjeze koja je imala samo 16 godina
 
Za mene The Images of you je najbolja pesma koju Albanija poslala na eurosong.Sjajan glas Anjeze koja je imala samo 16 godina
Odlična, ali ne mož' biti Labi jača od Rona Nishliu - "Suus", to je naprosto nemoguće.. 🤩

Moj 🇦🇱 top 3:

1. 2007
2. 2012
3. 2017
 
Suus je umetnost,nesto posebno,ali pesma koja uklapa vise sa Eurosongom je the images of you
 
Suus je meni najgora njihova pesma pogotova ta zena mi je odvratna .
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Suus je pesma koja je što bi rekli " too good for Eurovision" moj top 3
1. Suus
2. Pesma Olte Boke ( 2008)
3. Khteju tokes od Jonide Malići od pre nekoliko godina ( kad se samo setim kako su prateći vokali u toj pesmi pokidali 😍)
Ali moram da kažem da mi je najviše bilo drago kad ih je predstavljala Anđela Peristeri samo po mom mišljenju morala je imati jaču pesmu. Možda se vrati na FiK za par godina sa boljom pesmom od Karme.
 
  • Love
Reactions: Mrm
ili to uvek mora da bude neka etno dramatika - zicer da se na konto dijaspore prođe u finale i tamo završi negde između 17. i 22. mesta?

Koji kontras u odnosu na grcku temu xd
 
@inga nema "too good for eurovison", ja sam ranije sledio donekle taj koncept, ali sam vremenom utuvio u glavu, da to ne postoji, kao što ne postoji ni "not for eurovision" koncept! 😉
 
Top 3 Albanija:

1. 2018
2. 2015
3. 2012

Generalno ne volim šta šalju, ali su mi ove 3 skroz dobre. Albanija je ono što bi Srbija bila da nemamo žutu Olju i alt podrumare.

Ovo što je Filha rekao praktično sumira i moje utiske, užasno su dosadni i monotoni, jednom u 20 godina izađu iz zone komfora (Ronela)
 
Back
Top