al Albanija 2024: Besa Kokëdhima – TITAN

Albanija
Ja volim te neke starije albanske pesme. Ove novije su mi baš bezveze.

Broj 1: svakako Suus, ono je čista umetnost, nema tu šta puno da se filozofira.
Broj 2: Olta Boka, ono mi je bila čista magija
Broj 3 je pozicija koju dele Anjeza i Juliana Pasha.
 
Jonida Maliqi, Elhaida Dani i Olta Boka albansko sveto trojstvo, ali jedna je BOGINJA Arilena Ara.
 
Juliana Pasha je odlična, potcenjena, brutalan vokal i interpretator..

Ne slažem se da 🇦🇱 jaše samo po "etno fazonu" uopšte..
 
Eurovoix sabotira queen Elsu, ali neće im uspeti 😂 iskomunicirao sam sa ovom gospođetinom i rekla mi je da je ovo laž i da je ona spremnija nego ikada da pokori Evropu sa Marsom 😍
IMG_20231112_195900.jpg
 
  • Love
Reactions: Mrm
Juliana Pasha je odlična, potcenjena, brutalan vokal i interpretator..

Ne slažem se da 🇦🇱 jaše samo po "etno fazonu" uopšte..
Its all about you je i jedina onako istinska pop pesma koju su Albanci slali do sada.
 
Carry me in your dreams, I'm alive, World, Feel the passion, zar sve ove pesme nisu pop?

A i Mall je vise bila rok, nego bilo sta drugo
 
Its all about you je i jedina onako istinska pop pesma koju su Albanci slali do sada.
Pa i prva, pomenuta Anjeza Shahini je.. A i ima ih još par.. A bio je i rock 2 puta..
A etna je bilo u svim varijacijama..
 
Meni ta Julijanina deluje kao jedina čisto pop pesma,ostale mi imaju elemenata etna u sebi.
 
Kad se samo setim koliko je Suus bila hejtovana na starom forumu. Možda sam bio i jedina osoba koja je volela tu pesmu i stavila je u top 10. A Rona je bila nazivana svakakvim imenima. Onda je završila 5. i odjednom svima postala draga i favorit.
 
Kad se samo setim koliko je Suus bila hejtovana na starom forumu. Možda sam bio i jedina osoba koja je volela tu pesmu i stavila je u top 10. A Rona je bila nazivana svakakvim imenima. Onda je završila 5. i odjednom svima postala draga i favorit.
Tačno mogu da zamislim... :/
 
GodElsa Lila me zapratila na instagramu 😍
elsa GIF
Lady Gaga Compliment GIF
 
Dobrodosli u decembar !:ROFLMAO: Mesec kada cemo cuti pesmu sa kojom ce Elsa Lila predstavljati Albaniju na evroviziji i pokusati da srusi rekord svoje prijateljice Rone Nishliu :love:
 
  • Love
Reactions: Mrm
Ova devojka je odbijena ove godine za Fik?! Prosto neverovatno. Prosle godine je osvojila nagradu za najboljeg novog izvodjaca, a sad ne moze da se ugura ni u 30 ucesnika. Inace je izjavila da joj je ovogodisnja pesma bolja od prethodne i da je jako razocarana cinjenicom da su je odbili.
 
Možda nije u Raminom taboru.. 😌
 
Sad videh na Tviteru da je neko napisao kako je čuo 2 minuta Elsine pesme i da se bukvalno rasplakao koliko je dobra, a takođe Vesa Luma ft Big Basta imaju navodno sjajnu pesmu
 
  • Love
Reactions: Mrm
Back
Top