au Australija 2024: Electric Fields - One Milkali (One Blood)

Nije zlobno lol, i ja to obožavam. :love: Pogotovo kada je ovako kriminalno loša pesma u pitanju.
 
Nepopularno mišljenje na forumu, ali meni je drago što Australija učestvuje i mislim da su više nego opravdali svoje ucešce. Čak pet top 10 rezultata u 9 izdanja, za svaku pohvalu 👏🏻

Večeras su bili slabi i nisu mogli da se sastave vokalno. Pesma je meni fina, zvuči himnično kao neka pesma za svetsko prvenstvo u fudbalu, ali ni nastup nije bio dobar…
 
I ja podržavam učešće Australije. Kad može Izrael mogu i oni. Doduše možda su i zasluženo ispali jer je nastup bio dosadan i stvarno ove godine kao da nisu ni učestvovali, nula promocije.
 
Meni nisu bili strasni ali ih licno u ovoj konkurenciji ne bi stavio medju finalista, smatram da se ovde pojacano hejtuju cisto jer Australija.
 
Ja za ovo ocekujem da su bili solidni poeni iz UK, koji bodic iz ROW i eventualno nemacke

Ostalo sve nule. Vrlo verovatno poslednje mesto srpskog televotinga
 
Možda je bio koji poen podrške iz Afrike zbog onih zastava. Nisu loše zvučali ali sve oko te pesme i njih dvojice mi je katastrofa. 🙄
 
Pesmu nisam do sinoć uopšte doživeo. Mogli su mesto Finske što se mene tiče.
 
Australija je znala da dodje sa jakom pesmom, prosle godine je bio apsolutno zasluzen top 10 i pobeda u polufinalu.

Ovi su komedija.
 
Pesma mi je dopadljiva, ali nastup onako. One vuvuzele ili sta vec mi se ne dopadaju, taj zvuk.
 
Znam da su vuvuzele iz Afrike ( SP Juzna Afrika), a posto ne znam kako se zove, a na to me asocira. Neka duvaljka je u pitanju, a ne dopada mi se zvuk. 😅
 
Sviranje didžeridua je inače jedina efektivna neinvazivna metoda lečenja apnee 😅
 
Back
Top