az Azerbejdžan 2023: TuralTuranX - Tell Me More

Sve je spremno da ih dočekaju već u srijedu navečer 10.5., najkasnije četvrtak
Mlad si Marko, tako sam i ja razmišljao te davne 2012. godine, dok nisam prošao školu života Valentine Monette, školu normalnosti, skromnosti...ne čekaju se samo pobednici, i nisu samo "vidljivi pobednici", pobednici... ;) ali ponavljam, braća nisu rekla zadnju, u takmičarskom su duhu, dok traje takmičenje, traje i san, nada, braća su tu da iznenade, nemaju zadršku, idu na sve ili ništa... 💙❤️💚
 
viktorija-brak-na-nevidjeno.gif
 
Gradonačelnik Zaqatala već uveliko sprema govor....

2020-01-04-01-36-39gwi6GZTztuMxR5OgiEOc_file.jpeg


.....a ja spremam maramice...biće to dan za pamćenje... 🥺

200w.gif
 
Zasto ovi turski (azerski) politicari svi izgledaju isto
 
To je taj stameni tursko-azerski appearance koji nastaje na hladnim obroncima Kavkaza, zatim struji preko gorućeg brda Yanar Dag da bi se najzad, po ulijevanju u smaragdno jezero Van, prelio u genetski kod političara 👁👄👁
 
Uopšte ne mogu da skapiram sa kakvim očekivanjima odlaze u Liverpul? Meni je ovo je toliko bledo, slabašno i nekonkurentno. Čeka ih potpuno zasluženi NQ u prvom pf, zapravo, ovo je za moj ukus siguran ispadak u bilo kakvoj konkurenciji.
 
K
Zaboravio sam da su u prvom polufinalu, pomislio u drugom...šteta, ali ko garantuje da neko od tkz.favorita nece podbaciti nastupom ili vokalom. Do lajva nikog ne bih 100% otpisao ili garantavao da sigurno prolazi. Izuzetak su Švedska i Finska koji imaju vec ogroman hajp.
KAmo srece da Izrael podbaci uzivo nastupom.
 
  • Like
Reactions: Mrm
To je taj stameni tursko-azerski appearance koji nastaje na hladnim obroncima Kavkaza, zatim struji preko gorućeg brda Yanar Dag da bi se najzad, po ulijevanju u smaragdno jezero Van, prelio u genetski kod političara 👁👄👁
Hahaha kralju ❤️❤️❤️
 
Azerbejdžan TOP 5 2019-2023

1. Cleopatra
2. Mata Hari
3. Fade To Black
4. Truth
5. Tell Me More
 
Nakon nekoliko slusanja moram reci da su momci kriminalno podcenjeni. Voleo bih da budu sokantni finalisti. Em su slatki i harizmaticni, znaci zaista navijam iz sveg srca da prodju.
 
Volela bih i ja da nekim čudom prođu, ali mislim, mrka kapa.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Azerska delegacija se ocigledno vec pomirila sa ispadanjem.
 
Pa čemu da se uopće cimaju s ovim beznadežnim slučajem, pametno xD
 
Back
Top