az Azerbejdžan 2023: TuralTuranX - Tell Me More

Hvala Bogu pa Aisel nece vise biti jedina predstavnica Azerbejdzana koja nije usla u finale. Ovo zasluzuje najgori plasman Azerbejdzana na ESCu.
 
Šteta što su Ajsel uvalili RTS nastup sa glumatanjem i trčkaranjem. Valja samo prvih nekoliko sekundi nastupa haha. Ali meni je to bilo simpa tad.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Eeeh još kada bi žiri mogao glasati,možda bi i ušli u finale,eeh..
Zaboravio sam da su u prvom polufinalu, pomislio u drugom...šteta, ali ko garantuje da neko od tkz.favorita nece podbaciti nastupom ili vokalom. Do lajva nikog ne bih 100% otpisao ili garantavao da sigurno prolazi. Izuzetak su Švedska i Finska koji imaju vec ogroman hajp.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Možda je za Joker Out temu, obožavam koliko momci uživaju u celom ovom procesu, ali Azeri su aktuelni, pa evo. 😁

IMG_20230314_015412.jpg
 
  • Love
Reactions: Mrm
Baš lepa i prijatna pesmica koja predstavlja Azerbejdžan i koja opet nema dodirnih tačaka sa muzičkom scenom te zemlje. Pa ko god da je autor ove kompozicije.
 
Azeri zaista nemaju čemu da se nadaju, ovo je toliko nekonkurentno da se ne bi primetilo ni na lokalnoj radio stanici.
 
Aisel konačno više neće biti jedini azerski predstavnik koji je ispao u polufinalu, yas! :love:
Baš sam od početka sezone imao osjećaj da će Azeri ispušiti ove godine i da neće naučiti lekciju od prethodne tako da se i obistinilo moje predviđanje, ovo bukvalno zvuči a i oni izgledaju kao da ih je ''na vrat - na nos'' Gruzija poslala ne mareći za rezultat...
Zapravo, pjesma nije toliko loša i ne svrstavam je u rang sa onima koje više nikada ne želim čuti, najzad nešto od njih što nije predramljeno i prenaglašeno, leži mi ovaj neopterećujući retro zonfa ali je nekompetitivna do bola tako da me baš iznenađuje od njih da se sa ovako nečim pojave s obzirom da su uvijek išli na visokobudžetne ''sigurice''. Zbilja ne znam u kom paralelnom univerzumu bi ovaj twins duo mogao proći ma kakve god da su ostale pjesme, naročito u ovoj našoj klanici od polufinala!
Znatno veće šanse bi imali da su poslali neku baladu ili pak ''muslimanski treskavac'' kao što već neko reče ali na njihovom jeziku i uz pratnju etno instrumenata i narikača nego ovo, stvarno ne ide da dvojac iz neke provincije ispod Kavkaza prepjevava nešto što su raznorazni Bitls tribute bendovi širom svijeta davnih dana prežvakali zapostavljajući pri tom svoju kulturu i tradiciju.
Oni po meni već godinama tj. deceniju skoro na Evroviziji tavore i samo se provlače (2014. i 2022. godine uopšte nisu ni trebali biti u finalu), pa i taj Čingizov top 10 je više bio ''na mišiće'' i zbog izgleda dotičnog nego što je zaslužen barem po meni.
U svakom slučaju, ne bih ipak totalno da ih precrtam jer slutim da će sve uraditi kako bi izbjegli drugi ispadak, tipujem da će se baciti na kupovinu SIM kartica širom Evrope kao što je Kirkorov uradio za Moldaviju pretprošle godine mada sumnjam da bi im i to pomoglo, ukoliko ''X my heart'' nije prošla onda ovo tek ne bi smjelo!
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Aisel je zakon! 💙❤️💚
TuralTuranX je SVE! 🤩✌️
 
Ko želi da me iznenadi za rođendan, evo, ne morate da se mučite..😏

s-l300.jpg


Biću:

turalturanx_tell_me_more-751805065-mmed.jpg


A može i ova slika da se stavi, ali nisam probirljiv... 😎

Azerbaijan_TuralTuranX_2023.jpg
 
Gledah kratko braću u jutarnjem programu na nekoj 🇦🇿 televiziji.. Ne razumeh ni reč, ali tako mi uliše poverenje, hladno odgovaraju, ponosito, bez zadrške..
Dvadesetdvogodišnja braća Tural i Turan iz malenog grada Zaqatala na severu 🇦🇿 su krenula u sopstvenu evrovizijsku odiseju i NEMA IM NAZAD....nisu se oni ni pokajali, cepaju pravolinijski i ne može im se ništa...Prerano otpisana, braća su tu da iznenade, i pored svih glasina, braća nisu rekla zadnju, jer borba za njih tek otpočinje...njihova reč će tek odjeknuti, braća su tu da se bore do kraja, nemaju respekt zato što imaju pokriće, ne prave ustupke, jer prostora za iste nemaju... 💪 treba im verovati, jer "kuku lele, pa nismo znali" se u maju neće priznavati... ;)
 
Ne zaboravite onu staru, Ko se zadnji smeje najslađe se smeje, ušuškano planinsko mesto Zaqatala se već polagano sprema za doček blizanaca Tural i Turan, ko je otpisan, nije i i poražen, ne zaboravimo to... 💙❤️💚

15042-1560500221.jpg
 
Back
Top