az Azerbejdžan 2023: TuralTuranX - Tell Me More

Ok mi je na prvo slusanje. Prija.
Bas je lep aranzman u jednom trenutku kad krene neki duvacki instrument da izvlaci melodiju.
Ostaje da vidimo kako ce publika/ziri ovo podrzati.
 
Hvala ti ICTIMAI na ovoj non esc numeri. Još u 1. polufinalu, posle razočaravajućeg izbora 🇵🇹, imam šta da slušam uživo.. 🇦🇿💙❤️💚
Sad kad Jermeni 15.marta pokidaju i Gruzijci 16.marta pa svima budu u top2 na listi za pobedu Gruzija i Jermenija..
 
Ok mi je na prvo slusanje. Prija.
Bas je lep aranzman u jednom trenutku kad krene neki duvacki instrument da izvlaci melodiju.
Ostaje da vidimo kako ce publika/ziri ovo podrzati.
Žiri hoće podržati verovatno,ali je problem što žiri u polufinalu nema nikakvog uticaja naravno od ove godine...
 
"Tell me more about me, you, us
Tell me you love me baby
More than I trust
And I, just wanna know
How do you feel about us
Right now"

🥺🥺 Kako je ovo straightforward, tako efektno, a tako lepo... 💙❤️💚
TuralTuran kao nekad DuranDuran.. ✌️🙌😎
 
Ovo je jury friendly pesma.
Ziri ce da bude u fazonu - Mili, imas potencijal 😆
 
Ovo je jury friendly pesma.
Ziri ce da bude u fazonu - Mili, imas potencijal 😆
Potencijal koji će žiri oceniti u polufinalu reda radi (ako se desi tehnički problem sa glasanjem publike zašta je šansa skoro nepostojeća) i spakovati u kovčeg sa blagom i proslediti Maloj sireni :LOL:
 
Da, ovo baš zvuči kao nešto što bi Gruzija poslala.

Da je bilo pravde ispali bio oni i 2014., 2015. i 2022. kao što je publika i rekla
 
Ovo je tako British 00s, ovo je izvrsno, ovo je nešto što bih poslušao uvek van ESC-a, za ovo me totalno ne čudi da se tipičnom fanu ESC ne dopada.. plačem od sreće što i dalje imamo ovako nešto na ESC i što me održava da pratim festival.. 🥺😢 Rezultat je totalno nebitan.. 🇦🇿 BRINGS QUALITY.. 🙌💙❤️💚
 
Ne znam. Pocetak (dosta sporo i njanjavo, neprivlacno); strofe, refren (sta vec) mi se nesto ne dopada, ali zato onaj recital (ne znam kako da nazovem) mi je odlican. Kraj dosta dobar, ali mi se nekako naglo zavrsava. Tesko mi je da odredim, da li mi se pesma vise dopada ili ne dopada. Sto se mene tice, moze da prodje u finale.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Realno već 10 godina Azerbejdzan nema neki vrhunski plasman i velike glasove dijaspore,realno 2013.godine poslednja meni makar njihova zapazena,nakon toga potop totalni..
Nije stvar u tome, nego su 2013. bili provaljeni za kupovinu SIM kartica i otud posle slabi rezultati.
 
Jako prijatna, radio frandly pesmica i mogu vrlo lep nastup da naprave. Nema neki takmicarski potencijal kod publike ali žiri ako se ne varam podrži uvek azere. Mislim da ce i ovog puta bolje proći kod žirija nego kod publike.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Jako prijatna, radio frandly pesmica i mogu vrlo lep nastup da naprave. Nema neki takmicarski potencijal kod publike ali žiri ako se ne varam podrži uvek azere. Mislim da ce i ovog puta bolje proći kod žirija nego kod publike.
Eeeh još kada bi žiri mogao glasati,možda bi i ušli u finale,eeh..
 
Slatko je ovo, nostalgicno oni simpaticni, ima dobar vajb. Ne bi me cudilo da jedna od ovih retro pesama iz Malte/Letonije/Azer prodje prodje preko ovih baladetina iz Svajcarske i Holandije. Mada Malta mi deluje da ce biti ta.
 
Slatko je ovo, nostalgicno oni simpaticni, ima dobar vajb. Ne bi me cudilo da jedna od ovih retro pesama iz Malte/Letonije/Azer prodje prodje preko ovih baladetina iz Svajcarske i Holandije. Mada Malta mi deluje da ce biti ta.
Letonija.
 
Back
Top