dk Danska 2024: Saba - Sand

Danska je godinama unazad nebitna a verovatno će ispasti i ove godine u polufinalu.
 
Meni jedino sto mi se svidelo od njihove pobednicke pesme su ova i Vikinzi, mada je i to vise guilty pleasure nego dobra pesma
 
Ovo mi je bilo ok na prvo slušanje, ali sad mi je potpuno splasnuo utisak.

Što se njih tiče, voleo sam njihove pesme, bili su mi jedna od omiljenijih nacija. 2005, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011, 2014, 2015, 2021. - sve odlične pesme. 2019. mi je bila simpa i GP, a nesuđena Yes 2020. mi je sjajna, čak i danas mi je među slušanijim pesmama.
 
Tužno je što im je najbolja pjesma u zadnjih 10 godina ona koja nije ni dospjela do ESC pozornice na kraju lol
 
Meni je pesma baš onako fini radio friendly zvuk, ništa pretencizono, ali ni posebno kreativno. Uživo je uglavnom zvučala ok.

Voleo bih da uđu u finale i zapravo mi je Danska u top 5 u drugom pf.
 
I ja sad kad sam sastavljao glasove za PF, vidim da mi je Danska lagani finalista. :eek:
 
Pa navikli smo od Skandinavaca da serviraju copy paste, a čini mi se da je ovde pesak novina.
 
Identičan nastup kao na DMGP ali joj želim finale, pesma je lepa. Ništa ovde ne smeta ali slažem se da je dosadnjikavo.
 
Back
Top