ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Nema zvanični, ali verovatno će wiwi stavljati u toku večeri.
 
Još jedan preparty bez linka za gledanje, kad će organizatori istih shvatiti da nikoga ne zanimaju, dajte taj prenos fandomu zbog kog i postojite...

Nadam se da se bar Micky lepo provodi :)
 
Koncert je nedavno zavrsen, bilo je zaista super i fino organizovano. Imam dosta nekih snimaka, аli ne znam kako se to kaca ovde 🤣🤭
 
Meni je amsterdamski party bio mnogo zanimljiviji dok se održavao u manjem prostoru, mislim da je poslednji put bilo 2017. Gledali smo lajvove na tviteru sa balkona sa strane i nekako je bilo intenzivnije. Ovo je sada maltene koncert.
 
Mislim u poređenju sa tim prethodnim manjim prostorom, sećam se da je bilo baš tesno (ili je možda meni tako delovalo).
 
Ufff tesko mi je da napisem ko je bio najbolji. 🤭
Ali po meni reakcije su bile odlicne na BL, zaista bi to mogao biti potencijalni pobednik ove godine, ne racunam holandjanina koji je bio na domacem terenu.
Mene je Nutsa pozitivno iznenadila 😍 I Kipar mi je postao mnogo drazi posle obog nastupa uzivo koji sam video.
Stvarno su svi bili dobri, osim cehinje, ona nazalost ne moze da se sastavi sa pevanjem 🤭 Austrija isto onako, ali bar pleae odlicno, mada i to pevanje nekako prolazi.

Inace pre koncerta DJ pustio Loco Loco 😍
 
Ne vidim kritičnu masu ljudi koji bi glasali za Luksemburg samo na osnovu dobrodošlice

Pesma je teška generika i ne ističe se, ali šta znam možda može kao Blanka da prođe ako se poklope kockice
Pored toga sto zatvara, pesma je lagani feel-good bop i nije iskljuceno da im se udeli neki glas, pogotovo od ljudi koji ne budu zadovoljni dotadasnjom ponudom + komentatori ce naglasiti da se vracaju.

Usudio bih se da kazem da moze u PF biti cak treca ili cetvrta, a onda u finalu nekih dvadesetak poena od publike.
 
Pogledao sam sad snimke neke od sinoć, stvarno prejaka godina i izjednačena po kvalitetu izvođača. Biće iznenađenja nekih naravno, kao i svake godine, ali ovo što vidim i čujem je stvarno super.

Meni je isto Gruzija baš odlična uživo, prilično sam siguran da prolazi i to bez mnogo muke, a onda je u finalu možda žiri fino nagradi.

Koga nismo vidjeli na žurkama nikako, samo Grčku i Azerbejdžan...?
 
Pogledao sam sad snimke neke od sinoć, stvarno prejaka godina i izjednačena po kvalitetu izvođača. Biće iznenađenja nekih naravno, kao i svake godine, ali ovo što vidim i čujem je stvarno super.

Meni je isto Gruzija baš odlična uživo, prilično sam siguran da prolazi i to bez mnogo muke, a onda je u finalu možda žiri fino nagradi.

Koga nismo vidjeli na žurkama nikako, samo Grčku i Azerbejdžan...?
Nisu bili ni Australija i Izrael
 
Druga, manja mreža fanova u odnosu na OGAE International.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top