ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Koliko znam mi svaki čas na vestima čujemo da se dogodio neki teroristički napad, a da se to pritom nijednom do sada nije desilo iskljucivo zbog Izraela i da nisu oni bili razlog i povod, prosto mi je čudno kada prodje jedna godina a da nije makar 2 teroristička napada izvršeno u Evropi poslednjih godina, tako da...
 
Ovo je strašno, remeti me učešće Izraela pogotovo jer ubija potencijalni hajp koji je počeo. Ne želim da svi budu ugroženi zbog učešća jedne zemlje. Neka ih više diskvalifikuju, ja ne znam šta treba da se desi više majke mi.
 
Gde bi bilo takmičenje 2019. da je ovakva situacija bila 2018?Jel na Kipru,jer su oni tada u Lisabonu bili drugi,i morali bi da organizuju u ime Izraela?
 
Koliko znam mi svaki čas na vestima čujemo da se dogodio neki teroristički napad, a da se to pritom nijednom do sada nije desilo iskljucivo zbog Izraela i da nisu oni bili razlog i povod, prosto mi je čudno kada prodje jedna godina a da nije makar 2 teroristička napada izvršeno u Evropi poslednjih godina, tako da...
Nazalost, istinito
 
Ma da, kao da opasnost od teroristickog napada ne bi postojala da Izrael ne ucestvuje.
Možemo da se pravimo da je tako kako ti kažeš, ako odgovara priči koju propagiraš već neko vreme.

Bez Izraela šanse da se desi teroristički napad bile bi jednake šansama da se to desi prethodnih godina, ali u jeku rata na bliskom istoku, šanse za tako nešto su značajno povećane na manifestaciji na kojoj Izrael učestvuje, u gradu koji je prepun islamskih migranata.
 
Navodno im nije ostala nijedna opcija pored Malmea i nisu ni oni presrećni zbog toga.
 
Možemo da se pravimo da je tako kako ti kažeš, ako odgovara priči koju propagiraš već neko vreme.

Bez Izraela šanse da se desi teroristički napad bile bi jednake šansama da se to desi prethodnih godina, ali u jeku rata na bliskom istoku, šanse za tako nešto su značajno povećane na manifestaciji na kojoj Izrael učestvuje, u gradu koji je prepun islamskih migranata.
Ne propagiram nista, ispoljavam svoj stav, kao i ti. Ali me nervira ovaj narativ da je Izrael kriv za sve sto se lose desava sa Evrovizijom. Ako postoji povecan rizik od teroristickog napada, onda domacin treba sa tim da se izbori i da odgovorno pristupi organizaciji, ne znam zasto bi se time bavili i opterecivali fanovi.
 
Isto je svasta moglo i kod nas da bude 2008. zbog nestabilne politicke situacije i protesta koji su bili, ali na kraju je organizator dao obezbedjenje za delegacije iz :al: :hr: i :il:.

Dakle, sve je do organizatora. Azeri su mogli isto 2012. da daju obezbedjenje za :am: ali nisu pa zato ovi nisu ni ucestvovali tad.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top