ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Volio bih da bude povratak Turske na Eurosong, svakako je poznato da će Turkinja koja je pobijedila biti interval act. E sad ne znam je li to ta velika vijest, ili je to samo prateća stvar uz činjenicu da se Turska vraća.
 
Da nastavim sa drugim ''semijem'':


1. Malta - wow, naklon do poda, dali su i krvi i znoja u onu nastupčinu, ukoliko bude pravde nadam se da će upasti.

2. Albanija - moćna rendžerka za siromašne, ne znam da li mi izgleda jadnije ili smiješnije u onom kostimu, trebalo bi da ispadne ako ima Boga.

3. Grčka - dobro je ali nisam pao na tur, na kraju ćemo iz svega dobiti klasičan bop nastup.

4. Švajcarska - sve, sve mogu da razumijem ali nikada mi neće biti jasno čemu roze i čupave čizme, k'o da žele da se samounište.

5. Češka - meni se sviđa stejdžing, izdvojiće se od ostalih.

6. Austrija - ma brutalni efekti, vizuelno kida a ostaje da vidimo i čujemo kakva će biti vokalno.

7. Danska - bez nekih (većih) promjena u odnosu na nacionalni izbor, decentno i čisto.

8. Jermenija - simpatični su i mili, volim što je sve raznobojno i šareno, napraviće show definitivno.


Najveće pozitivno iznenađenje mi je Malta i zato (y) a za Albaniju logično najveći (n).
 
Nadam se iskreno ako se vec ne vracaju balkanske i nece debitovati niti sovjetske poput Kazahstana, voleo bih onda makar bilo ko da se vrati pa cak i Monako taj i Turska, cisto da imamo veci broj zemalja na takmicenju, jedno 40 okruglo kao 2022.godine bi bilo super makar za 2025.godinu
 
Vidim da su neki portali počeli da objavljuju kartice za glasanje, kad možemo da očekujemo naše na srpskom? @Miloš
 
Ili Monaka, pošto im je televizija postala punopravni član ERU.
 
Treba da objave interval actove. To je to. Sertab je vec stigla u Svedsku, samo me interesuje ko ce jos biti pozvan.
 
Ево Сертаб је написала фазон 'сутра ћу вам рећи више о наступу а сутра ће изаћи и једно званично обавјештење'

Стварно се можда обе земље врате, Турска изгледа сигурно
 
Meni nedojstaje Turska na ESC. Bezveze su odustali , imali su jako lijepe uspjehe i pjesme. Drago.mi je za Sertab, meni jedna od dražih pobjednica. Nekako, te godine je bila prelomnica s tim sceniskim nastupom koji je imala. Možda najave povratak BiH kamo sreće ali ne vjerujem. BHRT vječito pred bankrotom. Bolje da preuzmu entitetske TV tu bi bilo nekih šansi.
 
Па ако довуку Турску назад, ето им пара још и гледаности, од ових тренутних 37 вјероватно нико неће одустати а вратиће се бар једна земља из претходних година, тако да, њима добро
 
Turska se sigurno ne vraća u skorijoj budućnosti. Moguće da je Kosovo ili će tako nekog pozvati kao nekog pridruženog člana, tipa Novi Zeland ili Kanada, šta znam.
Ali vrlo je moguće i neka novina u glasanju koja nam se,izvesno, neće dopasti kao što nisu ni ostale novotarije koje nameću.
 
Стварно се можда обе земље врате, Турска изгледа сигурно
Ja bih bas voleo da se Turska vrati, bas nedostaju, a koja je druga zemlja?
 
Turska se sigurno ne vraća u skorijoj budućnosti. Moguće da je Kosovo ili će tako nekog pozvati kao nekog pridruženog člana, tipa Novi Zeland ili Kanada, šta znam.
Ali vrlo je moguće i neka novina u glasanju koja nam se,izvesno, neće dopasti kao što nisu ni ostale novotarije koje nameću.
Smehoteka.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top