ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Bice jedan zajednicki snimak isecaka iskadriranih proba na kraju dana.
 
Pa nije to otkud sad, prosle godine je isto bio jedan snimak i svi zajedno po 8 minuta je trajao snimak prvog polufinala, smanjili su nije po 40 sekundi, nego prosle godine bilo 30 sekundi tacno svaka pesma.
 
Guglam Sertab,žena ima 60 godina a treći joj muž ima 41 godinu .Koja kraljica. Znači ove su objavili za polufinala Helena Sertab Charlotte i Benjamin. Šta li će za finale?ABBA?Da li je to moguće?
 
Vidim da su neki portali počeli da objavljuju kartice za glasanje, kad možemo da očekujemo naše na srpskom? @Miloš
Uskoro, imam brdo stavki koje treba da odradim, pa idem jedno po jedno. Danas sam konačno slobodan što se tiče redovnog posla, pa ću se pozabaviti ESC-om više. Listići su mi danas na redu, pa očekujem da budu spremni do kraja sutrašnjeg dana.
 
Što je najjače meni je Benjaminova pesma jedna od boljih njihovih poslednjih godina. Da nije bilo 2017. i 2018. ne bih imao jednu švedsku pesmu koju slušam.
 
Što je najjače meni je Benjaminova pesma jedna od boljih njihovih poslednjih godina. Da nije bilo 2017. i 2018. ne bih imao jednu švedsku pesmu koju slušam.
A Tusse - Voices? 😮
 
Omggg, bravo. Zaboravio sam na svog prvog favorita. 💀💀💀
 
Pa da sjećam se da si ga ti volio, ali istina zaboravljiv je xD
 
Guglam Sertab,žena ima 60 godina a treći joj muž ima 41 godinu .Koja kraljica. Znači ove su objavili za polufinala Helena Sertab Charlotte i Benjamin. Šta li će za finale?ABBA?Da li je to moguće?
Za finale ce ko drugi nego njihova "kraljica" Pijetra.
 
Majka će nastupati u finalu verovatno. Želim My Heart Is Refusing Me x Euphoria x Statements x Tattoo mashup nastup
 
Sad sam našao na YouTube za prošlu godinu, stvarno jedan klip u kome su sve probe. Nista onda čekamo večeras
 
Moje želje za prolazak prije odgledanih proba:

Kipar, Srbija, Litvanija, Ukrajina, Poljska, Hrvatska, Moldavija, Azerbejdžan, Portugal i Luksemburg.

Grčka, Švica, Austrija, Jermenija, Danska (Izrael), Belgija, Gruzija, Estonija, Norveška i Holandija.

Očekujem Finsku sigurno iz prvog da prođe, iz drugog naravno Izrael, možda čak i Letoniju.
 
Jedva čekam sutra da Grčki Ert objavi isečak Marininog nastupa, pa da polako bukiramo kartu za Atinu za maj 2025
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top