ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
A za njih (Ukraine) nece da kazu da im se nista ne desava u prvi minut.
 
Mislim da će top 5 prvog polufinala biti
1. Hrvatska
2. Ukrajina
3. Portugal
4. Irska
5. Litvanija
 
Već sam više puta napominjao i ovo je poslednji put.

Sve što vidite na društvenim mrežama, a ne ispunjava pravila propisana od strane organizatora Pesme Evrovizije, biće obrisano a forumaši koji prenose te informacije, i diskutuju o nekim snimcima, pa i celim pojedinih izvođača, dobiće dužu zabranu pisanja. Potrudite se da ispoštujete i one medije koji se trude da budu fer, a i same forumaše koji žele da veći deo šoua dožive u direktnom prenosu.
 
Zanimljivo je da Hrvatska nije od 2001 godine (kada ih je Vanna predstavljala ) , bila u top 10 , a sada imaju priliku ne samo da budu u top 10 , već i da pobede i mislim da bolju priliku neće ni dobiti ..

Finska bila u top 10 zadnji put 17 godina prije pobjede, a Portugal prije 21.
 
Već sam više puta napominjao i ovo je poslednji put.

Sve što vidite na društvenim mrežama, a ne ispunjava pravila propisana od strane organizatora Pesme Evrovizije, biće obrisano a forumaši koji prenose te informacije, i diskutuju o nekim snimcima, pa i celim pojedinih izvođača, dobiće dužu zabranu pisanja. Potrudite se da ispoštujete i one medije koji se trude da budu fer, a i same forumaše koji žele da veći deo šoua dožive u direktnom prenosu.
Da li se ovo odnosi i na komentarisanje utisaka onih koji prate probe?
 
Ne odnosi se na komentarisanje utisaka onih koji prate, već na to da ste videli cele probe tu i tu.
 
Lažni finalisti sa prve probe su Portugalija, Australija, Ukrajina, Litvanija, Poljska, Azerbejdžan, Kipar, Srbija, Slovenija i Finska.

Ispali su Irska, Hrvatska, Moldavija, Island i Luksemburg,
 
Jel točno da više nema onih nakaradnih hešteg kratica naziva država pri proglašenju?
Oči su boljele od onog SVN za Sloveniju, LVA za Latviju i slično
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top