ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
A što je vaša Duška sinoć opet sipala otrov? Zbog nečeg određenog ili jednostavno njeno prirodno stanje?

Meni nije jasno kako tu ženu nije sramota da kao krpelj godinama ide od države do države na ESK-ove i onda si dozvoljava da bude zla, nadrkana i neugodna? Otkud joj pravo
Pa to je već neko vreme njeno prirodno stanje. 💀 Žena je odavno prešla granice ironije, postala je apsolutno nepodnošljiva. Nadam se da ćemo joj uskoro videti leđa.
 
Sipanje otrova nije problem nikakav, ali to mora da radi osoba koja zna kako to da uradi na pravi način. Pa Britanski komentator maltene ismejava svakog učesnika svake godine pa se i dalje oseti manja zloba nego kod Duške lol jedno je sprdanje a drugo cinično omalovažavanje.
 
Ma ona se zavozala, misli da je to zanimljivo i forica jer su je fanovi naložili, pa sad uvek u tom stilu nastavlja, mada meni lično i ne smeta mnogo 😆
 
Ja volim Dušku kad pljuje otrov, smejem se njenoj zlobi.
 
Da bar pokaže trunku interesovanja prema takmičenju i učesnicima, a nju ne samo da ne zanimaju, nego još i lupa pogrešne informacije o njima. Sve u svemu, najpogrešniji izbor za komentatora.
 
Da bar pokaže trunku interesovanja prema takmičenju i učesnicima, a nju ne samo da ne zanimaju, nego još i lupa pogrešne informacije o njima. Sve u svemu, najpogrešniji izbor za komentatora.
Dok nam takvi vode ESK, ne ocekujte bolje plasmane osim u izolovanim slucajevima kad napravimo nesto sa malim, takoreci nepostojecim, i samofinansirajucim budzetom izvodjaca a la 2022..... Mozemo da se isprsimo za planinu na sceni, ne vredi kad ljudi idu na ekskurzije. Jedina ekipa koja je ozbiljno shvatila svoju ulogu je ona koja je otisla da ispostuje jer se posteno isprdala na PZE :ROFLMAO:

Da ne mislimo da su bolji u delegaciji od onih sto ne vidimo od nje koja se vidi tj cuje :D
 
Ja pričam o komentarisanju večeri i poslu komentatora, ali dobro, super! 😂

A ovaj Australijanac je samo pokušao da bude Graham Norton i nije uspeo haha
 
Kod mene gledali ESC dok su čekali da dođe Xi :ROFLMAO: Srećom imam svoje odaje u kojima nesmetano mogu da gledam bez da se borim za daljinski
 
Uopšte mi ne nedostaje gledanje ESC sa porodicom, mada imali smo pravilo da nema pričanja tokom trajanja nastupa, eventualno par nekih reči ako je potrebno kao neka spontana reakcija. Konstantno pričanje nipošto.
 
Covek bi pomislio da mrzim Srbe (iako sam Srbin, mozda i nije daleko od istine) ali tebra, ovo stvarno preslo sinoc svaku meru. Godinama i godinama trpimo zlostavljanje RTSa sa Vucicem i onom Brn-a-bich-arkom iz dana u dan kao i konstantnu indoktrinaciju iznova i iznova sa njima dvoma kao i Kosovom vec 2 decenije BAREM... ali i ovo malo mira koje imamo na TVu gde ne moramo da gledamo tog (sa svim nepostovanjem) Pic**usnog mi ogadise sinoc...

Da bog da RTS permanentno banovali iz EBU i dali to mesto nekom drugom kanalu iz Srbije koji nije drzavno vlasnistvo, s malo srece ne bi vise nikad i Dusku culi. (boli me dupe da li ce ovaj komentar da se obrise zbog "nepostovanja ljudi" jer to nisu ljudi to su goveda.
 
Evo i zašto je RTS sinoć šibnuo Sija na Prvi program: danas je potpisan, između ostalog i
  • Sporazum o produbljivanju saradnje između RTS i Kineske medijske grupe
Šta smo gledali od Evrovizije gledali smo. Idemo u Kinesku Radiodifuznu Uniju
 
Evo i zašto je RTS sinoć šibnuo Sija na Prvi program: danas je potpisan, između ostalog i
  • Sporazum o produbljivanju saradnje između RTS i Kineske medijske grupe
Šta smo gledali od Evrovizije gledali smo. Idemo u Kinesku Radiodifuznu Uniju
O super, hocemo li i mi sada kao i Hunan da cenzurisemo lgbt stvari, tetovaze, pusenje cigareta i ost sto Kineski overlordovi smatraju "prljavim"?
 
Inače Veliki Brat valjda ostaje ovde do sutra, da neće možda da prekinu i drugo polufinale za ceremoniju ispraćaja u susednu Mađarsku?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top