ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Imam jednu teoriju. Holanđani se dogovorili sa organizatorima ne bi li još uvek skrivali svoj nastup.
 
Nataliji se sinoc, tokom proglaša finalista, videlo da je besna i da neće ostati mirna 😂
Screenshot 2024-05-08 163556.png

I ovi iz Australije su bili. Ova pevačica je malo prevrtala očima. Ali su se lepo zahvalili na Instagramu.
 
Malo su mi se slegli utisci od sinoć, najveće iznenađenje mi je bilo prolazak Kipra i Slovenije a ispadak Azerbejdžana i Poljske, za kraj proglašenja je postalo jasno da će ostaviti Luksić kao faktor iznenađenja xexex...

Očekivao sam da će Azeri biti upečatljivi u drugom bloku okruženi silnim vještičarama i muškim freak-ovima u gaćama te da će konzervativniji dio Evrope glasati za njih + islamska populacija širom kontinenta ali očigledno nije bilo dovoljno, za nas je svakako i bolje što ih nema u finalu jer bi kao miljenici žirija sigurno bili bolje plasirani od nas.

Poljska mi je zapravo jedini shocking non-qualifier večeri, nastup i pjesma su ionako i bili za flop ali imali su svu dijasporetinu na izvol'te pa sam ih računao kao finaliste iako sam još prije 2 mjeseca rekao da bi Luna mogla biti Tijana Bogićević. (n)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top