ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Ahaa, ok onda.

Mislio sam da kazes za ovu godinu, pa gledam sad kako da se oslonimo samo na publiku a saljemo Teya Doru i pesmu Ramonda, a da od žirija nema nista lol
 
Dobro je da je Češka 18. Bilo bi uvrnuto da budu ispred nas.
 
Joj, super prolazimo!

Ali hit mi je što rade ovo sa rezultatima, tačno znaju da ih sad prati brdo ljudi koje zanima to.
 
Sve u svemu, ovo nije uopšte loš rezultat na kraju, kakav god bio. (y) Ja sam očekivao niži plasman.
 
Španija 17. sa 56 poena. Moguće da smo sledeći na redu, mada bilo bi lepo biti u top 15. :)
 
Ijuu Spanija je isto iza nas, kako je pocelo, jos cemo se pribliziti top 10, mislim necemo verujem biti bas tako visoko, ali na kraju ce biti da ce nam par poena faliti za recimo top 13 ili top 10 cak hahah :D

Deluje ipak da su vecinski glasovi koncetrisani ipak na par zemalja
 
Hahaha pa to, bilo je zanimljivo pratiti iako nije najmjerodavnije glasanje (nijedno nije) (osim mog)
 
Najbolja simulacija glasanja žirija, ne znam da li postoji nešto bolje.
 
To svakako. Neće pogoditi sve, ali neku suštinu hoće, pokazalo se. Najjače što su i Švedska i Italija prošle godine tu imale skoro isti skor kod žirija i na pravoj Evroviziji 😂
 
Bravo, bravoo!

Milose kako je pocelo od jedva top 20 vec stigosmo do top 15, na kraju(daj Boze) mozda i budem u pravu da ne treba previse poena za visok plasman na ovom glasanju haha, evo Gruzija 16.mesto sa samo 61 poenom :D

Jos uvek sanjamo top 10, samo jos 5 pozicija nam treba hahaha :D ima nadee
 
Back
Top