ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Не, по картици преко које плаћаш глас ће знати одакле си и да ли си ОС
 
😂
AQTvvp3.png
 
Sanjah evroviziju, vise je bila šokovizija nego euro ali ok
 
Od toliko različitih gradova gde mogu organizovati moralo je baš u Malmeu koji ima najviši procenat Arapa / Muslimana
 
Jel može neko molim vas, da mi objasni kvotu 5.00 da Švajcarska pobeđuje u drugom polufinalu? Manja nego da pobedjuje u finalu.. jel postoji neka suštinska razlika u načinu glasanja koja toliko favorizuje Holandiju? Koliko sam čitao pravila, žirija nema u polufinalu? Jel se očekuje da Holandija izdominira kod publike ili šta? Unapred zahvalan.
 
Jel može neko molim vas, da mi objasni kvotu 5.00 da Švajcarska pobeđuje u drugom polufinalu? Manja nego da pobedjuje u finalu.. jel postoji neka suštinska razlika u načinu glasanja koja toliko favorizuje Holandiju? Koliko sam čitao pravila, žirija nema u polufinalu? Jel se očekuje da Holandija izdominira kod publike ili šta? Unapred zahvalan.
Ako dobro kontam tvoje pitanje u finalu glasa više država i više ljudi nego u polu finalu, tako da je moguće sasvim da pobednik TVT u polu finalu bude 5-6 u TVT u finalu. Ništa čudno, Holandija će ako mene pitaš imati svakako više glasova publike od Švice.
 
Zar ja nisam objektivan? :p
 
Strašno. Onda da izveštava svako za medij za koji je akreditovan. Ja sam za Evropesmu, pa to vam je što vam je. Ostali neka izveste za svoje medije i bićete zadovoljni možda :cool:
 
Back
Top