ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Ali imaš gomilu mimova a i ozbiljnih objava fazon JUGOSLAVIJA NAJJAČA TO JE BILA ZEMLJA i sl. uz slike njih troje :D
 
Slovenački će tako, vjerovatno :D
Mada ajd ovaj put očekujem bar bod za Srbiju, a Hrvatskoj možda daju svih 12

Hrvatska će Italiji ili Francuskoj, Srbija Hrvatskoj.
 
Podržavaju se lepo, a onda u subotu žiri ove tri zemlje: Jel se mi poznajemo ili se ne poznajemo? 😌
Hahahaha legendarno 😂 jedna od najjačih klipova, razgovor seljančice iz Žitorađe i seljančice iz Kasidola ups htedoh reći Beča 😂
 
Nemov nastup, vau 🤯 Fenomenalno.

U nekoj drugoj godini, ovo bi pobedilo.

Malo mi je žao Švajcarske. Nisu pobedili od 1988. 2021. su bili #3, a 2020. bi verovatno pobedili jer nije bilo ni Maneskina ni Barbare Pravi. Ove godine će opet biti baš blizu, sa fantastičnom pesmom i nastupom, ali izgleda opet ništa ❤️‍🩹
 
Nemov nastup, vau 🤯 Fenomenalno.

U nekoj drugoj godini, ovo bi pobedilo.

Malo mi je žao Švajcarske. Nisu pobedili od 1988. 2021. su bili #3, a 2020. bi verovatno pobedili jer nije bilo ni Maneskina ni Barbare Pravi. Ove godine će opet biti baš blizu, sa fantastičnom pesmom i nastupom, ali izgleda opet ništa ❤️‍🩹
a sto nista?
 
a sto nista?
Pa kako što? Nema dovoljno veliku podršku od publike. Očekujem da će imati oko duplo manje poena publike od Hrvatske (oko 170-ish, naspram 340+ za Lazanju), a razlika u glasovima žirija neće biti toliko velika.

U nekoj godini sa manje televote magneta, ovo bi verovatno bio pobednik.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top