fr Francuska 2023: La Zarra - Évidemment

Kakva mentolka
Ma od početka je smrdila na wannabe divu. Vani huj unutra fuj
 
Nadam se da je razlog njenog revolta sto Karija nije pobedio!
Nada poslednja umire.. 😂😂😂

Od samog starta miriše, da ne kažem smrdi na prosek, na sredinu, na Eurosviosn by numbers (a to u francuskom obliku, da se ne lažemo ne prolazi najbolje baš)...
 
Pricao sam da ce proci kao Mercy, na kraju je prosla jos gore xD
 
  • Like
Reactions: Mrm
Mislim da znam šta hoćeš da kažeš, i da si u biti u pravu..
Samo što je za moj ukus "Mercy" odlična... I nekako mi je mnogo više "out of the box" od oveyi edgy i malo čak i quirky u okviru tog, da kažemo, francuskog šablona.. Ali sam i ja znao koji joj rezulatat sleduje, mislim na "Mercy"..
 
Moram priznati da mi je ova gospodja jedno veliko razocarenje. Od one elegancije i svega sto je imala iza sebe pokaze srednji prst. Razumem nisi zadovoljna ali prihvati to kao dama a ne kao seljanka.

Drago mi je na kraju sto je bilo ovakav debakl iako mi bilo zao u pocetku
 
Posrala se sama sebi u usta....
Glumi mi neku damu ovo ono, a na kraju samo obicna nadrndana diva
 
Ova nevaspitana "dama" je dobila šta je zaslužila. Štaviše, i 16. mesto je previše, vrhunac nastupa stajanje na 10 metara visokoj platformi, wow. :rolleyes: Kreativno do bola. O ponašanju je izlišno govoriti, u stvarnosti je sušta suprotnost u odnosu na ono za šta se predstavlja.
 
Obožavam kako je do poslednjeg momenta održavala nivo uljudne gospođe i modne ikone iz visokog društva al jbg. Na kraju se uvek pokaže pravo lice.
 
I na kraju nista od top 5 ksksk

Screenshot-20230514-044952-Samsung-Internet.jpg
 
Back
Top