fr Francuska 2023: La Zarra - Évidemment

‘Although I represent France, I also have a double culture,’ the Quebec-born star – whose parents are Moroccan – told BFMTV. ‘It’s not a negative gesture, on the contrary, it’s just a gesture of disappointment that we use between friends. Afterwards, I can understand that overseas it is considered another gesture.’

Koristi se navodno među prijateljima a u kameru ga uprla.
 
3 minute ove elegantne lujke, bravo za sve ikad 😍

 
I ako je, podrzavam! Trebala je je to jos malo jasnije da pokaze, previse diskretno je to uradila 🤪
Upravo. Ovi tu došli, privatizovali takmičenje, uvode neke ljude koji treba da nam govore šta valja i kako oni znaju bolje i onda glasaju za neku tamo Estoniju. Trebala je duplu ku...inu da im sukne u kameru, pametna je što je otišla odmah nakon što je dobila rezultate.
 
Kad nisu Letovci skinuli gace i pokazali dupe, bar im je ona pokazala to sto im sleduje 🤪
 
Pa gdje bismo došli da svi nezadovoljnici pokazuju srednji prst i slično? Valjda veličinu nekog pjevača na ESC-u prikazuje upravo njegova sposobnost prihvaćanja “lošeg” rezultata, a ne ovo. U sebi je mogla pokazati tisuću srednjaka i psovati i štošta, nikom ništa, al’ to ne pokazuješ ovako javno i to nije odraz neke hrabrosti ili pobune protiv sistema nego samo odraz toga da si zla zmijetina.

S druge strane, izvođači poput Monike su se svojih 46 bodova na tvt-u veselili ko da su izbili na prvo mjesto:

IMG_4887.jpegIMG_4888.jpeg
 
Pa Monika je dobila i vise mego sto je ocekivala zato je bila takva reakcija.
Svakako podrzavam franuskinju u tom divnom gestu za hejtere 🤪 neko je to morao da uradi pre ili kasnije 😉
 
Ova Monikina reakcija je nastala kad je vidjela da je skočila na lijevu stranu tablice, a ne jer je dobila više bodova nego je očekivala xD
A na La Zarru šta više reći, nisam znao da može biti toliki meme potencijal, oduševljen sam 🤩
 
Gospođica mora da je baš zažalila zbog onog zavlačenja prstom. Otkazani koncerti turneje, ovi što nisu otkazani se ne mogu rasprodati do te mere da im stalno spušta cenu... E moja ti.

A čitam sad, mada nisam ispratio uopšte pre ESC, celu dramu sa njenim timom lol Maraja Keri wannabe
 
Posle onog prstica zasluzuje da je stave na pijedastal, jer ne jedan je imao zelju da to uradi, a samo je ona imala m..a. 🫶🏻
 
Pa jeste ispala seljanka, ali to nije razlog da joj karijera umre.
 
Apsolutno, ne zna svako onako damski da uvali.
 
I ja mislim da je pre seljanka nego gospođa, a izgleda i da se publika slaže kad neće da plati da je sluša lol

Ne znam, mislim da toliko forsira tu neku prefinjenost do te mere da se vidi da je fejk. I publika je u stanju to da oseti.
 
Back
Top