nl Holandija 2024: Joost Klein - Europapa

Za muzički ukus, to još od neki dan:
shade GIF by WE tv
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Donny Ronny (or Stefano Keizers) has been announced as the Netherlands’ creative director, he’s a comedian and one of Joost’s best friends!

IMG-20240312-WA0002.jpg
Ovo će biti odličnooo!
 
Last edited:
Jel ste citali kako je Joost otpratio instagram profil Evrovizije :ROFLMAO: valjda zbog I*rae*a
 
Тако да ако је отпратио некога, отпратио је све а не само ЕВ профил, који је смисао у отпраћивању ЕВ профила због Израела, као неки бојкот, а учествује на такмичењу 😂 Фанови полудјели
 
Evropski i svetski smes megahit friesenjung >>>> sta god ovo bilo

Nije me kupio ni malo bez nastupa al ice ovo visoko kod publike. Ovako na slepo deluje da ce pojesti bejbi lazanju u tim severozapadnim zemljama al ajde videcemo
 
Europapa će uzeti nekih 100-ak poena od publike u najboljem slučaju i vrv 20-ak od žirija 😔 RTTD očekujem 300-350 od publike i 150-180 od žirija. Verujem da će mu Hrvatska pojesti dosta poena (verovatno i Finska i Estonija takođe). 12 očekujem samo od Nemačke, ništa drugo nije sigurno.
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Ne znam, ne vjerujem da će iko biti toliko ubjedljiv po tvt, mislim da će i Hrvatska i Holandija biti u top 5 po tvt, zajedno sa još Ukrajinom i Izraelom, a peti ne znam ko će biti. Italija ili Francuska, recimo.
 
Back
Top