hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Zao mi je samo sto je mirCo nestao sa foruma jer je on pre par godina predvidjao da ce Hrvatska uskoro pobediti na ESC.

To mi je tada delovalo kao sumanuta proznoza i zeleo bih da ga pitam na osnovu cega je to tada (verovatno) ispravno prognozirao.
 
Ako pobedi Lasagna to je znak da za pobedu na Evroviziji ne moraš znati dobro da pevaš, ne moraš imati školovan glas i ako kladionice i EBU nekoga forsiraju zato što je eto red da pobedi neko sa Balkana, onda će i žiri da se vodi sa tim pri bodovanju.
Iskreno meni je zalosno to da je godina toliko losa da RTTD bude prvi na kladionici.

Zao mi je samo sto je mirCo nestao sa foruma jer je on pre par godina predvidjao da ce Hrvatska uskoro pobediti na ESC.

To mi je tada delovalo kao sumanuta proznoza i zeleo bih da ga pitam na osnovu cega je to tada (verovatno) ispravno prognozirao.
Mlatio gluposti pa ispalo tačno. I ćorava koka ubode neko zrno. Možda da ga pozovete na Hype tv da gostuje
 
Ajmo reci da ima hajpa. Kolinda se isto oglasila da Ce nakon dužeg vremena gledati Eurosong zbog Baby-a. Prica se se zahuktala se fino
 
2022.godina- Prvi put se dogodilo da Srbija dobije 12 poena i od zirija i od publike iz Hrvatske ukupno 24 poena maksimalnih



2024.godina- Prvi put u istoriji Srbija daje 12 poena Hrvatskoj i po glasovima publike i po glasovima zirija
 
Dragana Kosjerina već vežba ispred ogledala: And 12 points go to Croatia. Mogla bi spokeperson (-ica) iz hr da obuče milje. 😌
 
Ne mogu se oteti dojmu da su sveđani komšijama i njima podobnima radili bolje kadriranje, ali ne smijemo zaboraviti da kad su zadni put Hrvati pobijedilo da se Juga raspala.
 
Znači raspada se Evropska Unija sledeća.
 
Back
Top