il Izrael 2024: Eden Golan - Hurricane

Ultra neprijatno da je nekome do pesme dok vrši genocid.

🍉
 
Mogu oni pozivat na mir koliko godi hoce kada njihova drzava ubija decu svaki dan
 
Pa dobro i Rusi su pozivali na mir u godinama kad su anektirali Krim od Ukrajine, vole to agresori tako malo.
 
Ma kakav EBU, oni nisu želeli da Izrael ne učestvuje.
 
Foto: Sarah Louise Bennett / EBU

d5f0BeV.jpeg


exuGpjF.jpeg


Foto: Corinne Cumming / EBU

Vs8s9vE.jpeg


ksuOj3h.jpeg


fw3Phbs.jpeg


wAW0HEL.jpeg
 
Ovo ce dobro proci, posebno u ovakvoj godini gde se niko mnogo ne izdvaja moguc je scenario Rusije 2015.godine, takodje i tada cela hala zvizdi publika navija protiv Rusije i na kraju umalo da pobedi Rusija sa isto pesmom u belim kostimima isto fazon "Million voices" bla bla...
 
Pesma je super, slike obecavaju, ali ovde ce se ili glasati ili bojkotovati za drzavu.
 
Hvala bogu pa 2015. nisam navijao za Propaljinu Gagarinu.
 
Mene i cudi kako je Gagarina onako dobro prosla, mislim ne govorimo samo o tome da je ziri bio odusevljen(sto je isto cudno s obzirom na ovo oko Krima u to vreme itd), ali cudi me i publika da je toliko glasala i to bas dosta i zapadne zemlje ne samo sovjeti bivsi..

Pesma uopste nije bila nesto nevidjeno i legendarno, recimo od balada Estonija je te godine poslala bukvalno remek-delo a prosla neprimeceno a meni jedna od boljih pesama ikada na ovom takmicenju po kvalitetu, Izrael mi je mozda slabiji malo od Rusije te godine ali svakako mi nisu za pobedu, kao sto Polina nije bila za pobedu te godine vec nevidjeno potcenjena Estonija :(
 
Back
Top