il Izrael 2024: Eden Golan - Hurricane

Rat nije sprečio Rusiju da bude 7. mesto 2014. i 2. mesto 2015. godine, tako neće ni Izrael, najverovatnije. Nažalost.
Ok izgleda nastup i gle čuda-anđeosko beli outfit.
 
Top 10 siguran, top 5 je cak realan, top 3 ili pobeda verovatno ipak ne, posto ipak ce biti jedan broj zemalja koji ce je bojkotovati...
 
Dosadna pesma, imam utisak da su se ljudi naložili samo jer je tabu. Da nisu počinili genocid i privukli toliko negativne pažnje na sebe, konsenzus bi bio da je dosadna pesma poput Letonije ili Albanije.

Takođe, 14. nastup sa belim kostimima ove godine.
 
Pa ne znam, ali meni su fine pesme melodijski ove 3 nabrojane, posebno Portugal ima finu pesmu i topla boja glasa
 
Autfit koji simbolizuje izraelske zarobljenike? Ovo da nije tužno bilo bi smešno. Njihova država je doslovno reagovala na teroristički napad tako što su gotovo sravnili sa zemljom jednu celu državu, pobivši im pritom na desetine hiljada građana. I još i dalje glume žrtve! Fuj

🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸
 
Fenomenalno izgleda, peva, koreografija za baladu odlicna. Ne bih voleo da Izrael pobedi jer bi izazvalo ostre kritike javnosti, ali je realnost da ovo ne moze biti nigde sem pri vrhu.
 
Ajde molim vas nemojte kačiti slike mrtve dece jako je uznemirujuće i too much.
Slike su previše, ali mrtva deca nisu, je li? Rusija je problem, a Izrael nije? A zašto je Belorusija banovana sa Evrovizije? Zbog podrške Rusiji? Gde je granična tačka ljudskog i EBU licemerja, ima li je? Da, pesma je vrlo lepa, nastup u belom ( nevinost, duhovnost), a šta znače oni ( u najmanju ruku čudni pokreti ruku plesača - odsečni, stisnute pesnice koji podsećaju na udarce, na kroše , u kojem smislu su u saglasju sa belom bojom, možda asociraju na nešto drugo etc. ) Palestinci se kao muslimani sahranjuju u ćefinima, belim platnima kojim se telo obmotava te opet pitanje, čime je inspirisan autfit izraelske pevačice za ESC? Duskutabilno je, je li? Da, ići će Izraelka visoko, slažem se i biće mnogo odobravanja jer, zaboga, na muzičkom događaju nema politike. Hmmm, pa ima li je, pitanje je?
 
Saberite se, molim vas. Čovek vas zamoli da ne kačite slike mrtve dece, vi odoste u nivo razgovora gde podstičete raspravu o temama koje se odvijaju, pretpostavljam, po vašem poimanju i nagonu za pravdom, ali to je za pogledati na TV Happy jer dok čitam vas vrlo je sličan narativ. Imate platforme gde možete da kačite te stvari necenzurisano, ovde ipak drugačiji red postoji.
Prijatno.
 
Au kakva dedukcija 👍 sa nebuzdanim asocijacijama na zadatu temu. Kakav Hepi, kakav narativ? I otkuda vam ideja da su to slike dece? Uostalom te slike su svuda na medijima od Al Džazire do BBC-ja, a tema je obleka dotične g-đice, čime je inspirisana, a slika je vizuelni dokaz da Palestinci bivaju sahranjivani u belim trakastim platnima. Ja imam pravo slobodu doživljaja umetničkog dela kada ga argumentujem, mnogo je uvredljivije nepoznatu osobu pozivati da se sabere, a na osnovu čega ste zaključili da sam ja histerična ili nesabrata? Na osnovu toga što tvrdim da je odeća inspirisana tj. da je podrugivanje leševima izraelskih žrtava? Pa to je moje pravo,za koje mogu da banuju za šta me boli uvo baš! Kiss od Grozde, glasnogovornice Hepija. 🤣
 
Da, ali ovo nije ta tema, tako da slike jesu neumesne, plus ovo nije tema.

Sto se tice ovog za Happy, mislim da je Bebi mislio na teorije zavere dakle taj neki vajb poput happy, srbin.info i ostalo, dakle teorije zavere, jer mi nismo 100% ubedjeni, nego mi svi nagadjamo zasto je nastup takav, mi moramo imati jasan dokaz i proveren naravno da bismo pisali, jedno su činjenice, drugo su teorije zavere, znamo svi da imamo i prevše takvih i youtube kanala i televizijskih programa za koje se na kraju ispostavi da gostuju samo i iskljucivo teoreticari zavere i za koje se ispostavi da em i nisu strucni, em to nisu dokazi vec neistine na kraju...
 
Au kakva dedukcija 👍 sa nebuzdanim asocijacijama na zadatu temu. Kakav Hepi, kakav narativ? I otkuda vam ideja da su to slike dece? Uostalom te slike su svuda na medijima od Al Džazire do BBC-ja, a tema je obleka dotične g-đice, čime je inspirisana, a slika je vizuelni dokaz da Palestinci bivaju sahranjivani u belim trakastim platnima. Ja imam pravo slobodu doživljaja umetničkog dela kada ga argumentujem, mnogo je uvredljivije nepoznatu osobu pozivati da se sabere, a na osnovu čega ste zaključili da sam ja histerična ili nesabrata? Na osnovu toga što tvrdim da je odeća inspirisana tj. da je podrugivanje leševima izraelskih žrtava? Pa to je moje pravo,za koje mogu da banuju za šta me boli uvo baš! Kiss od Grozde, glasnogovornice Hepija. 🤣

Lepo jako na vašoj elokventnoj zabavi, stvarno ste Vendi u celofanu. Poenta priče je da postoji crna hronika gde možete uživati u prizoru koji ste i nama priredili koji se ne krši sa pravilima foruma. Jednostavno je za razumeti zaista.
 
Lepo jako na vašoj elokventnoj zabavi, stvarno ste Vendi u celofanu. Poenta priče je da postoji crna hronika gde možete uživati u prizoru koji ste i nama priredili koji se ne krši sa pravilima foruma. Jednostavno je za razumeti zaista.
Nisam Vendi, više sam Zorka Brunchilk i Šešelj u kombinaciji, a gde se u pravilima foruma kaže da su slike leševa zabranjene na forumu, eno leš na stejdžu i to kod Irske Barbi i na Vašem avataru ( i bukvalno i figurativno) ... a sorry, to je kul.... omatoooorila baka Grozda za takav egzibicionizam.
 
Back
Top