il Izrael 2024: Eden Golan - Hurricane

Ljudi, u vezi ovih rezultata u Italiji, raspolozenje Italijana zaista nije takvo da bi glasali u ovoj meri, 39 % za Izrael, a koliko znam ni muzicki ukus. Prosle godine je za Izrael glasalo 3,9 % i bio je na 5. Mestu. Ja sam sumnjala i ranije u organizovano glasanje u svim zemljama. Kako su organizovani videlo se na svim medijima po njihovom spamovanju i prijavljivanjem anti Izraelskih komentara. Mozemo da ocekujemo dramu u finalu.
 
Po prvi put sam čuo ivu pesmu večeras. Ništa specijalno i neviđeno. I dok sam je slušao pred očima su mi se nizale slike razrušenih palestinskih gradova i mrtvih tela po ulicama Gaze, Kan Junisa, Rafe.

Izraelu, kao običan fan ovog takmičenja, mogu samo da poručim, sram i stid da vas bude sve te mrtve dece, dece kojoj ste svojim siledžijskim ponašanjem uništili budućnost, a sadašnjost pretvorili u pakao.

A Evropa je svoje dokazala glasanjem za ovo propagandno smeće.

🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸
 
Meni nije jasno kako neki evrovizijski fan može posle ovakve sezone da započinje priču kako je Izrael jadan i kako je ovo samo muzičko takmičenje. Niko u istoriji Evrovizije nije dobio ovakav tretman. Iskreno se nadam da će Hrvatska dogodine odbiti njihovu prijavu, iako znam da ne odlučuje sama.
 
Domaćin ne odlučuje uopšte ko će učestvovati, već EBU. Ili primaju sve, ili predaju organizaciju drugoj zemlji ako im ne odgovara. A i Hrvatska ima dobre odnose sa Izraelom, tako da ništa od toga.
 
Osim, kada odbije učešće Rusije, ali znamo da je 2017. bila izuzetak.
 
Jadnica... jos se ona zahvaljuje i mase zastavama iz grin ruma kao da je sve u najboljem redu, sto bi Duska rekla sve je prekrasno i tako carobno. Zao mi je bilo samo sto niko nije iskocio na scenu da skine gace pred kameru ili nesto slicno kao sto se desilo Dzamali

Osim, kada odbije učešće Rusije, ali znamo da je 2017. bila izuzetak.
Ni Ukrajina nije mogla ni smela da odbije Rusiju 2017. samo je ruskoj predstavnici bilo zabranjeno da udje u drzavu a Rusi nisu hteli da salju nikog drugog ili idu na live on tape pricu
 
Jadnica... jos se ona zahvaljuje i mase zastavama iz grin ruma kao da je sve u najboljem redu, sto bi Duska rekla sve je prekrasno i tako carobno. Zao mi je bilo samo sto niko nije iskocio na scenu da skine gace pred kameru ili nesto slicno kao sto se desilo Dzamali
Jezivo, neprijatno, bizarno.
 
Meni se dopala jako i pesma i nastup. Malo su mi nokti boli oči i to bi bila neka zamerka da kažem ali def. da je za pobedu, nije.
 
Ne bi trebalo baš da pobedi, ali ne bi me iznenadilo da uzme televoting. Hrvatska bude ničiji pobednik na kraju.
 
Ma zamisli Hrvatska konačno na korak od pobede i ne pobedi jer neko mora politički. 😂 Zato mi nikako nije jasno ko misli da je normalno da zemlje u ratu učestvuju.
 
Posle nek neko kaže devojka nije kriva šta joj zemlja radi, jeste kriva jer da ima obraza ne bi se pojavila i bivala na esc beli medved kome niko ne sme da priđe.
Ali pevala moye moye, sto ste tako negativni :D
 
Jadna Hrvatska ako izgubi zbog Izraela... tj zao bi mi bilo svakoga ko bi izgubio od Izraela u slucaju da ona grabulja pobedi
 
Iskreno, ja ne verujem za ove rezultate u Italiji. Mediji ionako objavljuju svasta. Tesko da ce ziri da je pocasti nekim poenima, ne zbog pesme koliko zbog Izraela. A ni u televoting ne verujem nesto, ima toliko dobrih pesama da i bez nje bi se klali…
 
Marko Kon je jedini iz Srbije da sam cuo da podrzava Izrael, ne znam u cije ime ovi ljudi pisu ovakve nebuloze po internetu
 
Ti koji obožavaju Izrael dva tipa ljudi:

-ultra neoliberalan zapadofil
-nacionalista koji mrzi Muslimane
 
Back
Top