cy Kipar 2024: Silia Kapsis - Liar

Bože u ovom isečku ima više kadrova nego u nečijem nastupu lol. Ako su ciljali na teen vajb da ide uz njene godine, onda su uspeli, dosadno je i mlako. Izbor garderobe mi je očajan.
 
Prilično slabašna pesma i dosadan nastup. Mislim da su šanse da se ovo kvalifikuje skoro pa nepostojeće
 
Meni u ovom nastupu nista ne smeta, ali i ne podize pesmu koja je prosek proseka. Opsti utisak jako neupecatljivo.
 
Ništa posebno zaista, pesmu volim ali čini mi se da će biti 50/50. Možda se provuče nekako u finale. Koreografija kada se treska bezveze, mogli su bolje da osmisle, LED ekrani takođe. Autfit ok, ništa wow.
 
Bolje da izbaci taj dance break. To jedino moze da prodje kao neko lagano zagrevanje. Kipar sad vec par godina ozbiljno ima problem sa energijom izvodjaca.
Vokalno je dobra na ovom isecku (malo smo culi), pesma ima potencijala da se progura u finale, ali nazalost, mislim da ce ovo delovati mlako. Jedina sreca za njih to sto nema Gruzije, Austrije, Malte...
 
Prava je šteta što je ovako blijedom i slabom bopu jedina konkurencija još blijeđi i slabijo bop iz Luksića.
 
Ovoj devojci nedostaje iskustvo na sceni i to se jednostavno vidi i oseti. Nekako sam baš ubeđen da ispada.
 
IcRBSt9.jpeg
 
Uf, ne bih rekao.
Odlična joj je režija nastupa takođe, mene je ubijedila da je za finale
 
Dobre vijesti, znači ima nade još uvijek 🙏
 
Apsolutno. Ja bih to već upisao kao finale ali sačekaćemo još malo
 
Back
Top