lt Litvanija 2023: Monika Linkytė - Stay

A gde nestade Ruta Mur? 🤔 Nisu je pustili preko granice?
Ruta Mur broj 1 u srcima, i za Rutinju bi se nakrcao vlak samo tako...
Ali ne brigaj pokupicemo mi i Petuniju negde kod Klaipede.. ;)

BoldGroundedGoose-size_restricted.gif
 
To je više moja želja nego realnost ali volim zamišljati kako npr živi ovo u finalu gura u svoj top 10 😌😌
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Nije isključeno, ovo je skroz žiri materijal. Očekujem da lakše osvoji neku solidnu poziciju u finalu, nego da u isto uđe.
 
To je više moja želja nego realnost ali volim zamišljati kako npr živi ovo u finalu gura u svoj top 10 😌😌
Skidaj odmah avatar legende Jovanke Redzepovic, ako ces sa ovakvim samopouzdanjem u vlak za Vilnius! :mad:
---------------------
ne vidim @omikron nešto na stanici... 😒🤔
Pa dobro šta da se radi, ulaziće kroz prozor...

Chhath-Puja.jpg
 
Pa mogao bi neki rezultat kao imenjakinja lani, neko 7-8. mjesto u polufinalu i na kraju oko 15. mjesta.

Inače, ja se stvarno nadam da ćemo do kraja ove decenije ići u Vilnius, zaslužuju Litvanci jer su sad već godinama unazad postali konkurentni i imaju neku konstantu. Stvarno više ne može niko reći da su ESC filler zemlja 🙏
 
Slažem se. Meni su oni bili najgora baltička ESC zemlja do pre par godina. Doduše, sa Letonijom je bila mrtva trka.
 
Koji krindž Litvanija, bukvalno jedna od najgorih zemalja na ESC-u. 💀 Ali ove godine svaka čast, po prvi put mi u top 3.
 
Litvanija TOP 5 2019-2023

1. On Fire
2. Run With the Lions
3. Stay
4. Discoteque
5. Sentimentai
 
Pa u sustini ako ovo ziri digne jer voli gospel plus standardno aktivna litvanska dijaspora eto Monike jako visoko. Mada i prosle godine je delovalo da ce proci dobro kod zirija pa nije
 
Pa u sustini ako ovo ziri digne jer voli gospel plus standardno aktivna litvanska dijaspora eto Monike jako visoko. Mada i prosle godine je delovalo da ce proci dobro kod zirija pa nije
Ma ovo je baš jury friendly, dosta više od lani.. Još bilo na litvanskom, sad na engleskom..
 
Pa od žirija zavisi top 10. Finale je neupitno jer krecu sa 50 poena. Njihova dijaspora je def. nova Jermenija, čija dijaspora je postala nepostojeća.
Interesantno je da Litvanci glasaju uvek za Litvaniju, bez obzira na pesmu, dok Poljaci ne.
 
Back
Top