lt Litvanija 2024: Silvester Belt - Luktelk

Prošlogodišnji pobednik predaje trofej 🤮

Prošlogodišnji pobednik te izgrli kao brata rođenog 😍
 
Odlično, jedina evrovizična stvar večeras + konačno još jedna pesma za moj siromašni top 10. 👏
 
Koliko se ova zemlja popravila što se tiče kvalitete pjesama koje šalju u zadnjih par godina, prije su mi bili rupetina od države, ali vidi se ogroman napredak u njihovim esc entryjima 🙏
 
Dobra pesma, malo mi je nešto poznata (ne znam odakle tj na koju mi pesmu vuče) ali mi sa sviđa. Naše PF će zaista biti “ne dišem, tresem se” kad budu proglašavali finaliste.
 
Aj konacno nes vrijedno slusanja i ovaj zadnji dio luktel luktel mi zvuci ko neka nasa
 
Drugo polufinale sam samo pratio, jer su tamo bili Žalvarinis. I dalje mi je njihova pesma najlepša, ali nastup nije bio dobar a čak i da jeste (i da su pobedili) ne znam kako bi prošli na evroviziji.
Luktulek je takođe odlična pesma i nastup, i od ovih pesama koje su bile večeras u finalu ima najveće šanse za najbolji plasman na evroviziji 😃
 
Očekivan pobednik, fali mi iskreno nešto da skroz kliknem sa ovom pesmom. Instrumental top, ali pevanje cele pesme je dosta ravno pa mi ostavlja utisak da je malo neubedljiv
 
Lu lu lu
Lu lu Luktelk!
I won't bend
No I won't break

Lu lu lu
Lu lu Luktelk!
Make a storm
But I won't shake!

💛💚❤️
 
Back
Top