lt Litvanija 2024: Silvester Belt - Luktelk

Ako je prosle godine deda Gus*aph bio sedmi, Silvester mora biti top 5 u maju
Deda Gustapha je izvukao vokal i skockan nastup (na Evroviziji). Ako to moze Silvester da isto uradi tj da poboljsa vokal do Maja i da nastup popravi onda moze da udje u top 10 lagano.
 
Veze sa vezom nemaju Belgija 2023 i Litvanija 2024 @inga ... Ni žanr, tip vokala, interpretacije, ma čak ni jezik na kraju..
Silvester će morati da bude "slick" što se kaže u Malmo. Već je sada to fino uobličeno...

@Doctor Who ne zvuči baš kao u audio. Ali je dovoljno i ovo.. Neka ostane na novom nivou što se tog segmenta tiče i super.. :)

Idem sad u Kalmar, na Bačtičkom moru, tačno preko puta Litvanije, pa ću da mahnem našem Silvesteru preko mora.. 🙃❤️‍🩹
 
Ma o kakvom poboljšanju vokala pričate, zvuči isto kao na studijskoj verziji lol
Glas mu mnogo bolje blenduje u audio nego u nastupu. Jbm li ga dali je do njega ili do necega drugog (kao opreme) ali u refrenu primecujem da drugacije mnogo zvuci. Nadam se da ce do Evrovizije to bolje zvucati al sto se tice pesme po sebi pesma mi je topina, nastup nekako veliko "meh", ne vlim mracne nastupe i kada se nista ne vidi.
 
Mislim nije ovo pesma za ne znam kakav glas, ali obzirom da skakuće većinom pesme, sve pohvale za pevanje kakvo smo čuli. Neki ni bez skakutanja ne mogu da zvuče kao u studio cut-u.
 
Ni ja ne znam odakle poređenje ovog i Belgije 2023.
 
Meni mu je malo bolji nastup bio u polufinalu, ona koreografija se sinoć nije vidjela dok izvode
 
Uzeo sam Gustapha za primer u smislu , kad je on za koga sam mislio prosle godine da ce biti nq na kraju bio 7 u finalu, Silvester koji kida, mora onda biti bar top 5 ako ne i bolji
 
Ne vidim baš Luktelk u top 5, ali lijeva strana tabele ili top 10 vrlo vjerojatno.
 
Back
Top