lt Litvanija 2024: Silvester Belt - Luktelk

Ne znam gde vi ovde vidite poredjenje Gustapha i Silvestera, ni muzicki, ni vizuelno, ni vokalno nidje veze bukvalno...
 
Palo mi je na pamet da je mislio ako je ušao Gustaf u top 10 i ovo će, ali nžlst stvari tako ne funkcionišu.
 
Palo mi je na pamet da je mislio ako je ušao Gustaf u top 10 i ovo će, ali nžlst stvari tako ne funkcionišu.
Da je Gustaf Litvanac pa hajde kapiram poredjenje, da je rekao kao Monika je jako dobro prosla prosle godine, pa ce i ovo proci tako dobro ili jos bolje, ali gde se setio Gustafa haha :D
 
Bravo za Litvaniju 🇱🇹🇱🇹🇱🇹 Četvrti put u pet godina će u top 10 kod mene ❤️

Fantastičan izbor i fantastičan mladi izvođač koji nam je servirao najsavremeniju pesmu ove godine, na litvanski način. Bez obzira što je pesma u suštini pop, dopada mi se što sadrži te neke neobične i misteriozne elemente elektronike i to je neki zvuk koji sada asociram sa Litvanijom par godina unazad.

Žiri bi morao da nagradi ovo jer je pesma komercijalni potencijal, vokalna izvedba je sasvim solidna i nastup je odličan. Ne bih ništa menjao za Malme, osim kostima. Publika je ovde veća nepoznanica, jer nije uspeo da je osvoji u prvom polufinalu. Ne očekujem neki naročito jak televote, ali bih voleo da vidim ovu pesmu bar na levoj strani tabele u finalu.
 
Odlično osmišljena stvar. Pravo u sredu. Top 10 (5) kao kuća velik pre svega zbog televotinga .
Sad kad saberem sve utiske oko pesama koje su izabrane, a tu smo negde na malo više od trećine ovo je najbolja do sada kako u svom žanru tako i ukupno. Ovo ne može niko osporiti u smislu potencijalnog uspeha na escu , bez obzira koliko nije i negova lična muzička preferncija.
 
Svi su za Luktelk
Ne pamtim ovakgu godinu ne za Litvaniju, nego ne pamtim ijednu zemlju da posle finala nema nesto mnogo hejta da neko kaze kao glupa pesma pobedila, ili kao ovaj je pokraden ili onaj je pokraden, bukvalno svi smatraju da je Litvanija ove godine ipak ok izabrala i da ako je bila umalo top 10 prosle godine da to moze i ove godine, prosle godine bilo malo nezadovoljstvo sa Litvanijom kao mogao je pobediti ovaj ili onaj, ali ove godinee..
 
DW, ja ću stati uz tebe ovdje, meni je jučer stvarno zvučao dobro uživo, osim pred kraj par puta kad mu je usred svog onog skakutanja otišao glas što je zaista zanemarivo.
Sve u svemu, meni je ovo tako kako jest u svakom aspektu, i nastup i izvedba, spremno za ESC. Imaju spreman paket i mirno čekaju maj
 
Pa nije baš da se ne čuje razlika u audio verziji, nekako mi je dosta tih uživo.
 
Trenutno mi je na drugom mestu, odmah iza Francuske.

Meni je ovde najveći kvalitet u jednostavnosti. Sve je nekako čisto i sređeno. Prava pesma po mojoj meri.

I liči mi jako na sovjetsku pop muziku, ali ipak neću biti detaljniji sa poređenjima zato što sam primetio koliko ste osetljivi.
 
Back
Top