lt Litvanija 2024: Silvester Belt - Luktelk

Evo ih Jery Heil i alyona alyona sa Silvesterom Beltom i Monikom Liu u Litvaniji:

 
Last edited:
Meni je ovo i dalje najsavrseniji nastup ove godine, bez i jedne malecne greske.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Minipop

9r9zKmD.jpeg
 
Sad sam postao svjestan činjenice da mi je Litva drugu godinu zaredom #1. :love:
Što je još čudnije je to da su mi u periodu 2020-2022 omiljene pjesme gledajući i NF i ESC pjesme bile upravo iz Litve (2020. Monique, 2021. Gebrasy i 2022. Ruta Loop).
Ponosni litavski bot 🙌
 
Bogami i ja sam postao litvanski bot. U top 10 su mi bili 2020, 2021, 2022. i evo sad i ove godine. Prošle su mi bili nešto slabiji, ali svakako u top 20 sa finom pesmicom.
 
Ja sam ove godine najvise odusevljen njihovim izborom od svih predhodnih! 🙏🏻
 
Svakako pohvale za njih, dali su dobar gas u poslednjih par godina. Kod mene na pragu top 10.
 
Tacno se oseca taj Jessica Shy vajb u pesmi 😍 Zeleo sam je kao predstavnika Litvanije, ali dobro moze i kao autor, zasto da ne 🤗
 
Mene ovo smorilo i opalo na listi, ali i dalje kul pesmica. Litvanija mi je jedna od dosadnijih zemalja na ESC, tako da je uspeh i kad mi je slušljiva pesma.
 
Silvestras Beltė, iz prelepog Kaunasa, put svetske prestonice Londona, gde je pokupio sve što treba, pa nazad, po naslovnice, po paparazze, po slavu, po ono što mu pripada.. 🧡 Kockice su se poklopile, Silvestras Beltė alijas Sivester Belt je u vozu za Malmo, u pravom vagonu, onom koji ne kasni, onom koji ne zastajkuje. Ide se na sve ili ništa, slick koreografija do tančine, do poslednjeg zrnca, lica ledenog kao Baltik usred zime, scenskog koraka hitrog i oštrog kao vetar u širokoj livonskoj ravnici! Grabi se napred, osvrtanja bez, u prepoznatljivom oranž outfitu. 🧡 Silvester Belt ne časi časa, Silvester Belt na raskrsnici nikad ne gleda na pogrešnu stranu, Silvester Belt nikad ne pita za smer i pravac. Ništa ne prepušta slučaju, Silvester Belt je krenuo da zatvori krug, i mi smo tu da damo vetar u leđa i nemo počistimo narandžastu zvezdanu prašinu koju Silvestras Beltė ostavlja za sobom.. 💫🧡💛
 
E ovu pesmu baš volim da slušam, jako mi se sviđa što je na litvanskom.
 
Delim isti sentiment. Po iskustvu sa pesmama ranijih godina koje su se našle kod mene u takvoj situaciji, vrlo verovatno će me nastup u maju opet nahajpovati
 
Meni je i dalje super, mada ja nesto ne silujem pesme za ESC, upravo iz tog razloga. I dalje mi je u top 3-4.
Slusam samo Ramondu, ali to znam da mi nece dosaditi 🤗
 
Back
Top