Ljubav, navika, panika

Prošle godine tokom leta sećam se da sam obrisao sve, a sad za pet minuta 5 matcheva sam dobio i odmah mi skočio adrenalin ko Nini Hagen. :ROFLMAO:

tumblr_lrsp67615b1qb0nyxo1_500.gif
 
Piše mi upravo onaj esc jutjuber Bugarin na insta kako sam stylish i handsome, ovaj dan je krenuo u sasvim nekom ludom pravcu. :LOL: Plus sam na story stavio Doomsday Blue, mora da je do toga!
 
Nešto se ozbiljno krčka i sad je palo na mene da se izjasnim da li pristajem na to ako želim. Iskreno, usrao sam se ali mislim da ću stati na ludi kamen za vikend, jer što da ne jer sa mnom rouuuuoouoourooouler kouster je.
 
Neverovatno koliko kroz svoju sadašnju vezu uspevam da osvestim i prepoznam svoja toksična ponašanja i misli koje proizilaze iz nekih detinjastih očekivanja o tome kako jedna veza treba da izgleda i funkcioniše. Uči se čovek ceo život, pa i sam o sebi.
 
Kod mene su se namirnice iz špajza odavno potrošile, plašim se da se sve ubuđalo 😂
 
Pakao, a šta se buđa ako je prazan špajz? 😂
 
Krčka se prvo zajedničko putovanje koje se bliži. 🥹 Takođe, upoznao sam mu sestru i u planu je i ostatak porodice. Situacija postaje ozbiljna. :D
 
Back
Top