Maja Nikolić

Zbir koeficijenata intelligencije ovo četvoro jedva da je jedak proečnom IQ-u. :(
 
Al taj zadovoljni izraz lica Jeremićke. 🤣

Ovde svako priča svoju priču, Maja nešto priča u Jovani pred kameru ova je ništa ne sluša. 🤣
 
"Naftalin" je odličan, moram da kažem, tako mi se dopada dark aranžman u kombinaciji sa ovim vokalom.. 😱

I neću da čujem sada.... "Evo ko 🫴"

Ko iz naftalina, lobanja izleti, i s*ebe mi dan... 😌🤭
 
Moram da priznam da je i meni u glavi ostalo par stihova Naftalina. Definitivno među boljim Majinim pesmama u poslednjih desetak godina.
 
Ukoliko ima mazohista - Maja Nikolić u nekoj emisiji na Happy-ju peva uživo narodnjake po želji gledalaca. Pored nje su gosti još Era Ojdanić i neka pevačica. Mrm bi uživao u ovom programu. Neko mi je javio preko Vibera ovo da gledam, jedva sam se setio šifre da odblokiram Happy. Ipak nije vredno gledanja, sad je izjavila da je u Švedskoj dobila 5000 kruna bakšiša za pesmu Dve muzike Indire Radić, a onda preračunala u evre - po njoj je to 4000 evra. 5000 kruna je oko 430 evra. 🙏
 
Ona izgleda menja Vendi u tandemu sa Erom.
 
Pored Putina, obožava i Vučićevića iz Informera, tako napisa 😗
 
A sada pravi spektakl za di-džej pultom Zappa Bara. Maja Nikolić dolazi da rasplamsa vaša tela i dušu. Maja će zajedno uz podršku prijatelja pokazati kako izgleda žurka kada ona bira muziku i predstaviće, kako ona kaže, muziku iz naftalina što je ujedno i naziv njenog novog singla.

Zato u petak 27.10. od 21 čas pravac Zappa Bar, Kralja Petra 41, na potpuno ludilo od žurke! Rezervacije na tel. 064 5656477.​

iXdGbXh.jpg
 
Back
Top