Offtopic

Dete od 2 godine nije moglo samo da odluta, a čak i da je krenulo negde ne bi daleko stiglo i već bi bilo pronađeno. Tako da zaista ne shvatam poentu da je još uvek traže samo u okolini.
Evo piše obustavljena potraga.
Valjda će preći na širi okrug.
 
Trudim se da ne citam nista na tu temu, jer se samo potresam.
Najgori mi je sort onaj koji moze nesto tako da uradi bespomocnim detetu ili zivotinji, kojima zivot zavisi od odraslih ljudi. Za ovakve stvari bih odredjivao smrtnu kaznu, mozda sam surov, ali takvi ljudi ne zasluzuju bolje.
 
To nisu ljudi to je neka druga vrsta. Ne mozes njih ni kazniti ni osuditi jer oni imaju neke sisteme vrednosti koje ne moze razumeti ni dvoprocentno normalna osoba. Jedino sto se moze uraditi sa njima je da se sankionisu, izoluju, nestanu.
 
pitanje, treba da menjam internet provajdera jer mi orion kod kojeg sam sad nudi bas slabu brzinu intterneta. pa reko da pitma, imate li iskustva sa mts-om i sbb-om? Za mts znam da mogu opriku ali nzm kakvi su ovako. sto se tice tv-a to gledaju moji i nije mi toliko bitno, vazniji m ije net.
 
pitanje, treba da menjam internet provajdera jer mi orion kod kojeg sam sad nudi bas slabu brzinu intterneta. pa reko da pitma, imate li iskustva sa mts-om i sbb-om? Za mts znam da mogu opriku ali nzm kakvi su ovako. sto se tice tv-a to gledaju moji i nije mi toliko bitno, vazniji m ije net.
Imao sam SBB, ok su bili, ali raskinuo sam ugovor sa njima kada su mi bezobrazno i bez obaveštenja podili cenu paketa. Sada koristim Yetelovu optiku i malo je reći da sam prezadovoljan, vrlo kvalitetna internet konekcija. Net mi je 300 mb/s + tv kanali za 2000 nakon 15 meseci koje sam dobio gratis.
 
Čuo sam da je Yettel odličan, ali još uvek imaju relativno malu pokrivenost optikom. Tako da u mnogim delovima grada nisu dostupni.
SBB koristim godinama i nikada nisam imao većih problema, ali jeste tačno da bez obaveštenja mogu da podignu cene koje su i inače visoke.
 
da za yettel sam cuo da je dobar ali trenutno ne nude usluge u mom kraju pa mi je to nije opcija nazalost
 
Joj ja sam se bas pre par godina zapitao gde su otisli vrapci i zabe
 
Vrabaca mi je žao, ali ako mogu golubovi da se istrebe (sa moje terase i klime gde prave gnezdo) bio bih presrećan 👌🏻
 
Kod mene na vikendici infestacija sakalima. Kako su to strasne zivotinje, vriste po celu noc kao demoni i pojedose sve kuce i mace u kraju.
 
Što se tiče dizanja cena bez eksplicitnog obaveštavanja korisnika, to skoro svi rade. Operateri smatraju da su korisnici obavešteni kada oni postave obaveštenje na svoj sajt i to u rubrici predviđenoj za informacije, a koju većina ni ne posećuje, ređe bude istaknuto na početnoj strani sajta. I oni uglavnom i stave to obaveštenje mesec dana ranije, samo je problem u tome što malo korisnika to vidi, pa tu bi jedino pomogla izmena zakona i da se to reguliše tako da budu dužni da obaveste korisnike mejlom i/ili SMS-om.
 
Izgleda da se okupljaju najbolji autori za Cecin novi CD - Braja kaže da im je želja da naprave novu "Deceniju" :love:


Inače nikad nije sarađivao sa Cecom, sve sam mislio da je u pitanju neki anomozitet, ali sam skoro pročitao da je bio izjavio:

Svetlana je obeležila poslednjih dvadeset i kusur godina, ponajviše Marininom zaslugom. S njom je bila nepogrešiva, taj spoj je imao skoro pa sakralnu vrednost, a ja u svetinje ne diram.

A u njenom šou i Aleksandra Milutinović najavljuje saradnju.

Rale radi jednu pesmu, Futa takođe, Dado Glišić je uspeo pesmu koju je čuvao godinama da joj proda, kao što joj je Husa dao svoju najbolju pesmu - Nevinost sa poslednjeg albuma. 👌

 
Odakle Ceci vreme da sprema emisije? Je l' realno da će se baviti time?
 
Ma ona to samo snima, sva pitanja joj pišu "scenaristi", pritom joj i potpitanja za goste sufliraju preko slušalice. :ROFLMAO: Koliko vidim fanovima se emisija sviđa samo zbog toga što uživo otpeva neku pesmu koju ranije nikad nije pevala.
 
Back
Top