Offtopic

Upravo tako. Od kada se pojavila informacija da je dete u samo par trenutaka nestalo iz dvorišta bilo je to vrlo sumnjivo i nelogično. Tako da je nažalost verovatno neko iz porodice umešan, a sve vodi na majku. 🙁

Darko mi je inače držao neka predavanja na fakultetu. Izuzetno inteligentan čovek.
 
Ne mogu da pojmim uopšte kako neko može da proda svoje dete. To je neka mentalna bolest u pitanju.
 
Bio je nedavno takav slucaj u Makedoniji. Trazilo se 13 godisno dete, da bi se na kraju ispostavilo da je otac znao celo vreme gde je (bio umesan u kidnopovanju) i zeleo je da se docepi para jer je bio u dugovima.
 
Ne volim kad se u emisijama komentarišu ovakvi slučajevi, ali sve je lepo rekao. Majka je baš sumnjiva.
Jao srbi i poligraf. Svaka iole zdravorazumna osoba bi trebala to odma da odbije, a kolko sam skontala ona i da hoce ne moze
 
I za Juriće se pričalo svašta, pa je ispalo da im je ćerku oteo manijak...

Svašta ima na ovom svetu, a ovo baš najcrnja mora...
 
Bio je nedavno takav slucaj u Makedoniji. Trazilo se 13 godisno dete, da bi se na kraju ispostavilo da je otac znao celo vreme gde je (bio umesan u kidnopovanju) i zeleo je da se docepi para jer je bio u dugovima.
Bavili su se mediji tim slučajem u Srbiji. Ali ovo što Informer radi - ne znam da li na planeti još negde postoji takvo zlo - jedino je njihovu ekipu od svih policija propustila što bliže kući valjda i razgovarali su sa ujakom nestale devojčice, on ih besan tera odatle i iz režije glas kaže kamermanu - nabodi ga, to je dobro za šer... 🤦‍♂️

Sećam se jednog dokumentarca na DoxTV o prodavanju dece u Bugarskoj i Rumuniji i jedna Romkinja mrtva ladna priča kako je prodala dete da bi renovirala kuću - i to za par hiljada evra, ono neka trošna kućica, ali ona pokazuje šta je sve od nameštaja kupila.. Bože gospode!
 
Upravo tako. Od kada se pojavila informacija da je dete u samo par trenutaka nestalo iz dvorišta bilo je to vrlo sumnjivo i nelogično. Tako da je nažalost verovatno neko iz porodice umešan, a sve vodi na majku. 🙁
sve izgleda da je tako, ali ostaje da vidimo.

razlika između Tijanine i ove situacije je da je ovo ipak devojčica od 2 godine, što je mnogo ređe žrtva targetiranje od strane devijantnih zlotvora.
 
To da, slažem se, radije bih platio i više ako treba samo da me ne sačeka neka ovakva situacija blamantna, ali što se tiče snimka, "Beli" je preterao ipak, a državi je bolje da se pozabavi ozbiljnijim prestupnicima nego ljudima koji ne plate kartu u većinski raspadnutom prevozu koji kasni
 
Još ovi u pozadini što viču nemate pravo da je držite, pa ima pravo ako su je uhvatili bez karte. Kod nas platiti kaznu za nešto ili poštovati neko novo pravilo je kao da su te osudili na smrtnu kaznu
 
Znači ako se već švercuješ onda gledaj kroz prozor non-stop i beži iz autobusa kad ih vidiš. Ako su te već uhvatili plati tu kaznu i ne pravi probleme.
Beograd je verovatno jedina prestonica na svetu sa ovolikim brojem švercera. I još smatraju da treba da budu zaštićeni kao beli medvedi.
 
Back
Top