Sanja Vučić

Ne prestajem da je slušam... Kidalice...! Samo Zumbul mi malo problematična i ova druga balada - poslednja pesma.
 
Remek delo mi je odlična. Jos Mili zna zanat.

Od ostalog najjaci utisak ostavio duet sa Nuccijen
 
Mili je nekad bio majstor tih mid tempo pesama. Neki od najvecih hitova Cece i Brene su u tom fazonu.

Remek delo mi se svidela jos kao tizer i lako ostaje u uhu. Mislim da je najveci potencijal da ostane da se slusa

Ostalo mi sve ima neku instant energiju
 
Moment u kojem Sanja Vučić postaje najveća seljanka na srpskoj estradi vjerojatno nitko nije predvidio
Pa ne bih rekao da je najveća seljanka. Koliko god da je muzika mahom instant, tekstovi su i dalje dosta dobri za turbo folk, a i ona uopšte ne deluje seljački u spotovima (ako zanemarimo tu instagram filter izobličenost od operacija).

Edit: Mada na slici sa premijere izgleda baš seljački.
 
Na promociji bile Tea, Teodora, Edita, Ksenija, Ivana Boom, nove Hurricane...
 
Pa na drugo slušanje iskreno Sanjin album baš dobar. Od osam pesama sviđa mi se četiri što je dobar skor haha. Još 4 su mi ok. Ali nema nijedna loša.
 
Nema nijedna loša pesma, ali nema nijedna ni kojom je zakucala. Lepe pesme. Tol'ko.
 
  • Like
Reactions: FFM
Meni Ruzmarin #1, pa Đene Đene, Možda i Ološi. Ostalo je okej. Fino za prvi album
 
Ja imam neki skroz gadan trip koji retko ko razume, da kada slušam pesme vezujem ih nekada za ljude, da li zbog vajba, energije ili nečega asocira me na neke osobe. Kada slušam pesme Sanje Vu, pomislio sam na određene forumaše pa rekoh to da podelim xD

Đene, đene - @Stole
Remek delo - @Leo Cezar
Možda - @Boxy
Ološi - @Endrega
Lako je njoj - @MilanB
Zumbul - @Margy
Ruzmarin - @Filhy
Kerozin - @Bebi
 
Sad htjela ili ne, moram poslušati bar tu jednu pjesmu. 😄
Zanimljiva su inače ta povezivanja; kod mene je slučaj malo drukčiji - povezujem pjesme s događajima i osobama, ali morala je tada svirati ta određena pjesma pa kad ju kasnije čujem, odmah se sjetim događaja ili osobe.
 
Ali nije vezano za naziv konkretno već za njegov vajb prosto 😂 Zapravo tu pesmu sa albuma najviše i volim. Androga ima tu bičarsku energiju ponekada 🤷🏻‍♂️ @Margy ti si mi bila asocijacija na cvet, ne znam što deluješ mi jako nežno ako to može uopšte da se zaključi po pisanjima na forumu (?) Imaginacija mi je uvek prisutna za svakog forumaša.
 
Zanimljivo. Ne znam kako si meni povezao sa Lako je njoj, ali zadovoljan sam izborom. 😁
 
Na tebe sam pomislio kada sam slušao pesmu. Možda zbog muzičkog ukusa, znam da voliš folk 🤷🏻‍♂️ ne znam
 
Back
Top