Sanja Vučić

Dopada mi se ovo Libertino, realno Ološi skroz moj stil izražavanja kad pričam o nekima 😌
 
Pesme su joj ok, medjutim ovaj stil mi je nekako vise za Teu Tairovic. Otkida kako peva i kako ume da se prilagodi svakom zanru. Estetika zato katastrofa...
 
Da je ketamin pa i da razumem asocijaciju xD
Ti pališ ljude kao kerozin xD Samo dođeš, baciš žišku i nastaje požar. Malo metafore, molim vas! Ne vezujte se samo za nazive 😏
 
Ti pališ ljude kao kerozin xD Samo dođeš, baciš žišku i nastaje požar. Malo metafore, molim vas! Ne vezujte se samo za nazive 😏
A pa sviđa mi se metafora sad xD nego nisam čuo nijednu pesmu od Sanje, nešto me nije vuklo da čujem sve reko poslaće je neko na FSC pa ću čuti.
 
Bila Sanja sad u Jutarnjem programu Pinka, pustili Remek-delo. Kaže da joj je najdraža pesma sa albuma "Zumbul" jer ima taj etno koji joj prija. Sve spotove su snimili za nekih mesec dana, neki su studijski, a neki su snimani u Dubaiju.
 
Ja imam neki skroz gadan trip koji retko ko razume, da kada slušam pesme vezujem ih nekada za ljude, da li zbog vajba, energije ili nečega asocira me na neke osobe. Kada slušam pesme Sanje Vu, pomislio sam na određene forumaše pa rekoh to da podelim xD

Đene, đene - @Stole
Remek delo - @Leo Cezar
Možda - @Boxy
Ološi - @Endrega
Lako je njoj - @MilanB
Zumbul - @Margy
Ruzmarin - @Filhy
Kerozin - @Bebi
Remek delo 😂😂😂😂😂 🥰🥰🥰
 
Meni je Kerozin najslabija.

Zumbul mi je sad isto odlična, tako da je album jako dobar sve u svemu 🤝
 
Ja najviše slušam Kerozin, Lako je njoj i Ološe. I ponekad Zumbul i Jorgovan. One dve balade su me brzo smorile, a Đene Đene me nikad nije ni radila.
 
Back
Top