si Slovenija 2024: Raiven - Veronika

Ja se osećam kao toliki klovn zbog inicijalnog komentara na ovu pesmu. Baš mi je grower i vremenom mi je sve bolja ✨

I Rejven je vrlo upečatljiva (u najboljem smislu) kao pojava i izgleda kao vanzemaljac (ponovo, u dobrom smislu 😂). Kakvo telo, kakva kosa, kakav pogled, glas i stas. Značiiii 🔥🔥🔥
 
Ja sam ti sii Verouunikaaaa

Nisam neki preveliki fan pesme ali kad - kad je pevušim. Sinoć je bila odlična na Dori u akustičnoj verziji. Kod mene može lako da skoči na rang listi do maja.
 
Izgleda da svuda može da ripi, osim kod mene i na kladionicama.. 🤭
 
Pevaće jaz sem, ti si i ko neće u maju, polako samo. Biće ovo najbolji plasman Slovenije u poslednjih nekoliko godina.
 
A bukvalno poslednjih par godina Slovenija bila 21. mesto i faild to q X 2..
 
Meni je ovaj nastup toliko ne zanimljiv, dosadan i na momente naporan. Njen stajling je straobalan, ona u ovome deluje pogrbljeno i nespretno. Njeno pevanje je savršeno, tu dileme nema, ali ova pesma jednostavno nije za scenu. Ja stvarno ne vidim opciju u kojoj će Slovenija sa ovim da se plasira u finale samo pomoću glasova publike.
 
Kod mene ova pesma raste u odnosu na objavu i spot gde mi je bila u fazonu nit' smrdi nit' miriše. Sinoć je bila odlična i stvarno žena kida uživo. E sad za harizmu, meni nije uopšte harizmatična ali i to je u oku posmatrača i osećaj jednostavno. Za sad jedna od boljih pesama koje su izabrane.
 
Je li se samo meni vise sviđa Ofelija koju je izvela sinoc od Veronike?
 
Meni se svidela ona spora, piano verzija od sinoć, ali sa izvornom pesmom i dalje nekako ne mogu da se povežem. Ima kvalitetnih elemenata, ali mi i dalje nešto ne štima.
 
Back
Top