si Slovenija 2024: Raiven - Veronika

Odlična mi je pesma i jedna od najboljih ove godine, obožavam, ali me strah i za prolazak a kamoli za plasman u finalu. Meni ovo vrišti na nešto na šta mi iz fandoma padamo i masovno nam je u top 10, a mase bukvalno ne primete. Najviše bih voleo da grešim.
 
Odlična mi je pesma i jedna od najboljih ove godine, obožavam, ali me strah i za prolazak a kamoli za plasman u finalu. Meni ovo vrišti na nešto na šta mi iz fandoma padamo i masovno nam je u top 10, a mase bukvalno ne primete. Najviše bih voleo da grešim.
Zvuči posto samo publika glasa kao siguran NQ, ali sacekacu da cujem sve pesme iz tog prvog polufinala i vidim nastupe, mozda se provuce u finale, nadam se osveta za Malme, poslee 2013. košmarne u Malme, sadaa verujem da ce TO PRVO polufinale biti srecno za sve i da ove godine sve 3 idu u finale(2013.sve 3 zemlje ispale u istom polufinalu ni to sto smo zajedno u polufinalu nam tada nije pomoglo)
 
Pa moraće da se potrudi baš oko nastupa, da dočara priču. Lepo što je na slovenačkom, ali je i hendikep u ovakvim pesmama.
 
Pa moraće da se potrudi baš oko nastupa, da dočara priču. Lepo što je na slovenačkom, ali je i hendikep u ovakvim pesmama.
Čak mislim da i nije glavna mana Slovenke na kom je jeziku, već tip pesme i melodičnost iste, tešško možeš zamisliti da ljudi u prvom polufinalu(uz jaku do duše i konkurenciju) masovno glasaju za Sloveniju, čak i žiri nije sigurica, ali pre bi žiri dao njoj neke poene, nego publika realno..

Meni pesma nije loša, njen vokal je izuzetno dobar to je prednost, ali u evrovzijskm smislu mi je problematična i najbitnije ne "radi" pesma na prvu, a nekoga ni posle 10 i 15 slušanja čak..
 
U moru troll aktova ove godine, ova pesme jednostavno ne može da ispadne, ako ni po čemu, bar samo po sposobnosti Raiven da je otpeva za sve pare. E sad jedino ako preteraju sa nastupom pa sve to bude jedan veliki bućkuriš, ali stvarno sam ubeđen da do toga neće doći.

Čak mislim da i nije glavna mana Slovenke na kom je jeziku, već tip pesme i melodičnost iste, tešško možeš zamisliti da ljudi u prvom polufinalu(uz jaku do duše i konkurenciju) masovno glasaju za Sloveniju, čak i žiri nije sigurica, ali pre bi žiri dao njoj neke poene, nego publika realno..

Meni pesma nije loša, njen vokal je izuzetno dobar to je prednost, ali u evrovzijskm smislu mi je problematična i najbitnije ne "radi" pesma na prvu, a nekoga ni posle 10 i 15 slušanja čak..
Iste stvari smo 2016. slušali za Jermeniju.
 
Mislim da je prenapakovano polufinale i ne bih se cudio da ispadne.
 
Definitivno je ovo vrlo riskantna pesma (zanima me da li bi je slali da su znali da će biti u ovoliko jakom PF) ali je zanimljiva i ako vizuali budu na mestu i dočaraju priču, mislim da ima vrlo solidne šanse da se plasira u finale.

Raiven je jedna od tih pevačica sa kojih je teško skinuti pogled dok nastupaju, i to će Sloveniji sigurno ići u prilog. Pri tom se stvarno oseti da ona veruje u ovu pesmu i uživa u njenom izvođenju.

Ja volim taj vanzemaljski tip lepote koju Raiven poseduje, ali mislim da moraju tačno da doziraju koliko će vanzemaljski izgledati nastup da ne bi postao alienating (pun not intended) širokim narodnim masama.
 
Malo je porasla na kladionicama.
Mislim da ima sanse za finale, nisu ogromne, ali mogla bi uci, opet samo 5 pesama ispada, ali se mora dosta potruditi, s obzirom da pesma nikako nije zaista taj telebait
 
Da rekla je da je spremila evrovizijsku verziju pesme, nadam se da je neće upropastiti.
 
Popravilo mi se mišljenje o pesmu. I dalje mi nešto fali ali mi je daleko bolja nakon par slušanja.
 
Back
Top