rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Ma jel su mogli biti veci skotovi? Mi uvek moramo da im poboljsavamo prolaz sa odredjene pozicije. Dodjemo mu kao zrtveno jagnje. Samo sto se na kraju iscupamo hvala Bogu.
Vidim da je fanovima zao, sad kad iz “sazaljenja” dobijemo dodatne glasove. 😄

Doduse, prolazak ne dovodim u pitanje.
 
Mozda se fanovi pesme malo uplase pa glasaju za nas vise nego sto su zapravo planirali
 
Ova pozicija je mnogo bolje rešenje nego tipa 6, između Ukrajine i Hrvatske npr. Ili onaj lažni RO što je izašao, ne daj Bože. Trebalo bi malo posmatrati stvari kroz prizmu mogućnosti isticanja, više nego kroz prizmu "prokletstva" broja 2. Idealna bi bila petica ako detaljnije analiziramo, ali šta ćemo, EBU-ovi puleni vuku konce i to je tako. Biće interesantan finalni žreb, tu će se jasnije pokazati ta štelovanja.
 
Bila je, izgleda da samo ja gledam njena gostovanja. :( Pričala na Blic TV. Apropo naše pozicije nastupanja, sećam se da je Duška komentarišući rumunskog predstavnika 2002 (wannabe Antonio Banderas) baš iznela tu lošu statistiku rednog broja 2 - i dodala - nije sad da mu nešto slutim, samo iznosim podatke :LOL: - koliko joj taj išao na nerve te godine..

Edit: Ipak je bio Izraelac... ah sve više zaboravljam. :( Mada ni tog nije gotivila.
 
Bila je, izgleda da samo ja gledam njena gostovanja. :( Pričala na Blic TV. Apropo naše pozicije nastupanja, sećam se da je Duška komentarišući rumunskog predstavnika 2002 (wannabe Antonio Banderas) baš iznela tu lošu statistiku rednog broja 2 - i dodala - nije sad da mu nešto slutim, samo iznosim podatke :LOL: - koliko joj taj išao na nerve te godine..

Edit: Ipak je bio Izraelac... ah sve više zaboravljam. :( Mada ni tog nije gotivila.
Secam se toga, hahahaha. Gospodin toreador.
 
Ali Tom na 4’ : ne znam sta je to Srbija uradila da naljuti EBU, ali treba da pocnu da im salju cvece jer nece ostaviti Srbiju na miru

 
"Fun" fact: u poslednjih 7 godina na jednoj od prve 3 pozicije nastupali smo pet puta i odgovorni smo za polovinu kvalifikacija sa tih pozicija.
zorica-markovic.gif
 
Ja znam da smo nebeski narod i da ne moze niko sto mozemo mi al nek malo olade od nas
 
Back
Top