rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Pa pre bih birao da budemo između dve random brze pesme, nego da npr. nakon nas nastupi favorit broj 1 ili majka Tereza. Moglo je gore.
 
Treba da uzivamo u pesmi i da se nadamo nekoj Rosa Lin prici (naravno u manjoj meri, ipak ima pesmu na srpskom i nije za americko trziste). Bice dana da jurimo rezultat. Ionako moze da ispadne da su tri preostala favorita bila cisto rezultatski bolji izbor, ali to je sto je. Pesma je voljena ali nema hajpa, Evrovizija sad ima neke druge trendove.
 
Ne bi bila baš, jer bi onda rekli da melodija nije dovoljno moderna.

Ovo je ultimativni test za žiri i prelomna godina što se mojih očekivanja od Srbije na ESC tiče. 'Ajde razumem argumente zašto su potopili Nevenu, nije dovoljan samo glas, već viđeno, zastarelo, bla bla... Ovo je svetski nivo produkcije, više nego pristojan, školovan vokal, klasičan jury bait, pa da ih vidimo.
 
Da, nakon što nam je poželela smrt na Eurosong.hr
To je zapravo laz obzirom da vi poprilicno cesto koristite "pitam vas kako ste, mislim se umrite" kroz salu, ali mozes shvatit kako god odgovara tvom narativu 😂
Jao, vratila se Piceza da mi lupa "Haha" reakcije na sve što napišem... Jezivo.
"Na sve sto napisem" 😂😂😂
 
Dobila si sad minut moje pažnje i to ti je. Nastavi da lupaš reakcije koje su bezrazložne, postoji lek u pravilniku foruma i za to.
 
Back
Top