rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Deluje vrhunski, vizuali deluju dosta efektnije i konkretnije, veličina stene pristojna. :LOL: :love:
 
Imamo stvarno najlepse slike, samo se nadam da ce jace udarati sa svetlima od onog sto smo videli na videu
 
Tek sad sam uspeo da pogledam sve fotografije. Meni se sve dopada. Haljina i bolero se dobro uklapaju uz celu atmosferu nastupa, tako da ja to ne bih menjao. Stena i taj dim/magla na fotografijama deluju magično. Nadam se da će i u prenosu izgledati tako. Rekao bih da je ovo top 5 materijal, naravno pod uslovom da podrška žirija ne izostane.
 
Stvarno je bajkovito ispalo. ✨

Jedino što bih možda voleo je da isprobaju drugu odevnu kombinaciju čisto da vide opcije i koja se bolje slika, ali zaista sve ostalo deluje na mestu čak i ovako. Pretpostavljam da će jako voditi računa o kadrovima da bi se ispričala priča kao na PzE, jer je emocija karta na koju igramo.
 
Ako su Ukrajinci znali da Srbija planira kamen i svejedno dovukli nesto takvo, to je za svaku osudu! ☝️

Mislim, one mogu i kenjati na sceni, opet ce pokupiti 74839494 poena, sta ce im ovo
Naravno da su znali, Teya je u svim intervjuima pricala kako ce kamen biti veci od onog na PZE 😄 cista sabotaza 😁
 
Ovo na slikama deluje baš lepo sve ❤️

A što se tiče ovih ukrajinaca sa kleptomanskim pretenzijama

jelena-karleusa.gif
 
Deban je def. obolija

Hajde što mu se ne sviđa autfit, ali lik je ladno fotke iz hale pomešao sa izrežiranim kadrovima, pa bljuje hejt a pesma mu je u top 3.
 
Back
Top