rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Nismo videli ni kad smo hvalili slike pa niste kmacali sto hvalimo pre nastupa.
Aha, znači nemaš preča posla, pa kmečiš ovde i smaraš narod. Got it.

Kad smo videli slike hvalili smo ono što vidimo na slikama, a vi komentarišete kao da ste videli celi nastup negde. Užas brate.
 
Do prije dva tjedna je bilo super što je Srbija artsy i drugačija iz godine u godinu, a sad se najednom priziva turbo folk

Smexoteka, jedino na OGAE Serbia forumu

Doći ćemo mi ponovo do Jelene Tomašević i neke poljoprivredne skladbe.
 
Niko vam ne skace po zivcima, to sto ne mozete da podnesete da ljudi kritikuju lose odradjen posao nije moj problem.

Losa promocija, los kostim, losa rezija.

Kad su slike izasle i izgledale dobro svi smo hvalili, sad kad je lose kritikujemo.

Am sori ali tako je
Tvoja kritika je prerasla u spam, ponavljaš se ko pokvaren radio, i mislim da je vreme da moderatori malo obrate pažnju na spam.
 
Do prije dva tjedna je bilo super što je Srbija artsy i drugačija iz godine u godinu, a sad se najednom priziva turbo folk

Smexoteka, jedino na OGAE Serbia forumu
Pa poslati turbo folk je biti drugaciji, u kontekstu Srbije nazalost
 
Lično ne bih dramio oko nečega što mi se ne sviđa, već bih bio apsolutno nezainteresovan, ali kapiram da to nije slučaj sa svima
Ja “dramim” kad nisam siguran da ćemo proći u finale jer kad loše stojimo pošto bi mi bilo krivo da ne prođemo, iako ne volim neku pesmu (Balkanija npr) podržavao sam ih što su naši ali pesmu nisam voleo, a bilo bi mi krivo da nisu prošli, pa sam dramio 😂
Sad ova panika za Teyu mi je više krivo ako ne ispadne sve kako je zamislila, radi nje jer je jako volim, verujem da finale nije upitno, ali znam da bi ona mogla više da uradi ali nije u njenoj moći jbg.
 
U susret današnjoj ceremoniji otvaranja Pesme Evrovizije u Malmeu, podsetimo se kako su naši predstavnici izgledali na ovoj ceremoniji od 2009. do 2023.

2023. Luke Black

Carpet2023.jpg

2022. Konstrakta

Carpet2022.jpg

2021. Hurricane

Carpet2021.jpg

2019. Nevena Božović

Carpet2019.jpg

2018. Balkanika

Carpet2018.jpg

2017. Tijana Bogićević

Carpet_2017.jpg

2016. Sanja Vučić

Carpet_2016.jpg

2015. Bojana Stamenov

Carpet_2015.jpg

2013. Moje 3

Carpet_2013.jpg

2012. Željko Joksimović

Carpet_2012.jpg

2011. Nina

Carpet_2011.jpg

2010. Milan Stanković

Carpet2010.jpg


2009. Marko Kon i Milan Nikolić

Carpet_2009.jpg
 
Top kombinacija bi bila haljina iz Barselone sa frizurom iz Amsterdama. Ovaj autfit mi se uopšte ne dopada. :(
 
Iskreno očekivao sam neke animacije na LED ekranu u onom dijelu gdje pjeva gori svet svaki cvet, eno Ukrajinaca ispatetisali nastup do kraja i svi odlijepili 😏
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top