rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Nije ni cudo ako je stvarno Teodora smorena….ovde se oseca mrtvilo i sam taj strah oko svega, a kamoli tamo…ovo je gore nego u doba korone 2021. godine u Roterdamu.
 
Šta mislite da se bar danas suzdržite od pljuvanja sopstvenog predstavnika, na Vaskrs? Siguran sam da imate pametnija posla danas sa porodicom/prijateljima, nego da uđete ovde i širite negativu
A ko ovdje pljuje našeg predstavnika, ne kontam?! :oops:

Ovdje se kritike odnose na EBU i njihov tretman prema Srbiji ove godine - uvaljivanje najgoreg rednog broja za jednu baladu na maternjem jeziku i stavljanje na sam početak večeri kako bi postali i ostali što neprimjetniji, iživljavanje nad našim nastupom sa širokim kadrovima i neispunjavanje zahtjeva jer im očigledno Srbija služi da pokaže raskoš arene a sa druge strane kritikujemo i RTS zbog svoje indolentnosti i nepostojanja kampanje korištenjem dijasporskog potencijala kako bi se preguralo televotinško polufinale jer bez njih nema ni nas u finalu.

Rekli smo više puta da Teyi svaka čast na svemu ikada i da su ovo situacije koje su iznad nje i na koje ona ne može da utiče, logično je da će se pisati o nečemu što ne valja 48h pred polufinale nego 20. maja kad sve bude gotovo, tad je lako biti general poslije bitke niti se može na bilo šta više uticati.

Uostalom, upravo si ti rekao kako su ROW poeni nebitni i da nam ne trebaju lol a vrlo dobro se zna da je svaki bod na Evroviziji itekako važan i da u polufinalu može presuditi ko ide dalje a ko ispada, toliko o tome ko joj želi dobro.
 
Pa realno, komunikacija je odmah posle probe gde kazes sta hoces da se promeni. Posle cekaj do sledece probed da vidis da li su se smilovali da ti uslise zelje ili si pricao zidu.
 
A ko ovdje pljuje našeg predstavnika, ne kontam?! :oops:

Ovdje se kritike odnose na EBU i njihov tretman prema Srbiji ove godine - uvaljivanje najgoreg rednog broja za jednu baladu na maternjem jeziku i stavljanje na sam početak večeri kako bi postali i ostali što neprimjetniji, iživljavanje nad našim nastupom sa širokim kadrovima i neispunjavanje zahtjeva jer im očigledno Srbija služi da pokaže raskoš arene a sa druge strane kritikujemo i RTS zbog svoje indolentnosti i nepostojanja kampanje korištenjem dijasporskog potencijala kako bi se preguralo televotinško polufinale jer bez njih nema ni nas u finalu.

Rekli smo više puta da Teyi svaka čast na svemu ikada i da su ovo situacije koje su iznad nje i na koje ona ne može da utiče, logično je da će se pisati o nečemu što ne valja 48h pred polufinale nego 20. maja kad sve bude gotovo, tad je lako biti general poslije bitke niti se može na bilo šta više uticati.

Uostalom, upravo si ti rekao kako su ROW poeni nebitni i da nam ne trebaju lol a vrlo dobro se zna da je svaki bod na Evroviziji itekako važan i da u polufinalu može presuditi ko ide dalje a ko ispada, toliko o tome ko joj želi dobro.
To je bilo koliko sam shvatila za neke prepiske od jutros ali su one kasnije obrisane
 
NIsta, svi mi zelimo najbolje al to ispoljavamo na drugacije i razlicite nacine o tome ne treba ni pricati.
 
To je bilo koliko sam shvatila za neke prepiske od jutros ali su one kasnije obrisane
A pa to ne znam jer sam maloprije ušao na forum, u svakom slučaju čisto sumnjam da je baš neko od aktivnih forumaša otvoreno pljuvaju Teyu, upravo taj Dežurni i ostali spameri pokušavaju da nas ubjede kako je sve super i amejzing a zapravo nije...

Ako nekome smeta kad neko iskazuje svoje trenutno mišljenje onda najbolje je i da ne čita, uostalom i po samoj Teyi se vidi da je nezadovoljna kako se situacija do sad razvija i sad mi ovdje kao trebamo da budemo happy i kako je sve super lol.
 
Ljudi moji...

real housewives oops GIF
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top