rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Pa nismo samo mi na forumu. Mislim i na društvene mreže koje ništa manje nisu ishejtovale onih 30 sekundi.
 
Ma ona nije taj tip osobe, pa nije se pomerila dok je trajala drama sa Peach lol
 
Ne veruj Svedjanima ni kad darove nose.

Pa društvene mreze su hejtovale sa pravom i to organizatora a ne nju.

Ako tih 30 sekundi bude dobro izgledalo na kraju moze se zahvaliti samo pljuvacini jer inace se nista ne bi promenilo.

Tako smo spasili frizuru Bojane Stamenov. Lol
 
Ama žena je rekla da nije zadovoljna tim kadrovima, ti ljudi se profesionalno bave time i valjda će umeti da kažu to organizatorima i bez svetog Petra tviterskog.
 
Pa rekla je da nije zadovoljna, pa onda da se nada da su joj uslisili zelje sto znaci da im u sebi nanu naninu kao i mi ovde, jer strasno je da neko pred generalnu probu drzi fige da ce mu rezija biti kakvu je trazio.
 
Ja ne znam šta fanovi zamišljaju, verovatno neku Zadrugu u SVT gde delegacije viču ne produkciju i traže da otvore kapiju. Nažalost, to ne funkcioniše tako. RTS bi eventualno mogao da smanji količinu šlihtanja Šveđanima na PzE.
 
Ne znam koje metode primenjuju druge delegacije, ali vidim da resavaju problem sirokih kadrova
 
Ne znam koje metode primenjuju druge delegacije, ali vidim da resavaju problem sirokih kadrova
Je l' pouzdano znamo da nam nisu izašli u susret ili lupamo u prazno još koji sat?
 
Nema potrebe da se iko boji ispadanja u polufinalu. Ulazimo u finale bez ikakvih problema, nikad sigurniji nisam bio.
 
Meni je glupost to nadanje da su nam organizatori izašli u susret. Ako se već plaćaju tolike pare za učešće ima bre svaka želja da se usliši, ali može biti da naši ne žele da se zameraju SVT-u 💀
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top