rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Strpite se i ne budite dosadni. Ne širite paniku i ne smarajte te ljude koji su tamo otišli da RADE i predstave ovu zemlju na najbolji mogući način. Sve će biti okej. A ako ne bude palimo Bjorkmana na lomači i tjt. 🧘🏼
 
Ama žena je rekla da nije zadovoljna tim kadrovima, ti ljudi se profesionalno bave time i valjda će umeti da kažu to organizatorima i bez svetog Petra tviterskog.
Nisu Teya i njen tim dovoljno stručni da provale da kadrovi nisu dobri, čekali twitteraše i ogae forumaše da im spase nastup.
 
Moramo biti u dobrim odnosima sa SVT-om, pa pozvali su Srbiju da glasa na Melodifestivalenu, zar ne?
 
Ja sam zamisljao da tamo postoji neka kohezija, umetnici saradjuju, dovijaju se u zelji da naprave nesto lepo.
A ono sve neka pravila, cenovnici...
Svet je lep kad sanjamo. Evrovizija je biznis kao i svaki drugi.
 
Ja sam zamisljao da tamo postoji neka kohezija, umetnici saradjuju, dovijaju se u zelji da naprave nesto lepo.
A ono sve neka pravila, cenovnici...
Pa odavno je jasno da je ESC samo takmičenje u tome ko ima više para lol. U vreme Lane Moje i Molitve mogao si samo da izađeš na scenu i pevaš. Nastupi bili na nivou Axal Grand. Sada ne možeš da prođeš u finale ako ne uložiš dobru količinu novca u nastup.
Stvari koje su bile primarne (tipa glas) su postale sekundarne. Došlo je novo vreme, vreme novca i biznis transakcija, novi poredak. Mi moramo da shvatimo da je nastup koji je imala Loreen prošle godine je budućnost Evrovizije. Dakle, bez skupe prezentacije u budućnosti nećeš moći ni učestvovati maltene.

I nekako ta priča mi smo 'mala zemlja' mi ne pije vodu. Norveška je manja od nas. Nismo mi toliko mala zemlja koliko neorganizovana i za mnoge stvari neodgovorna. (PR nepostojeći, nula kontrole oko kadrova i sl.)
 
Ma finale nije upitno uopšte lol gledamo da li može leva strana tabelice
A što ne bi moglo?
Danas je Djurdjevdan, sutra 3.dan Uskrsa i zato našoj predstavnici saljem vamvremenski hit u čijem stihovima pronalazim znak koji na dobro sluti.
 
Nije sve ni do para jer znaju da ispadnu i skupi nastupi.

Ne očekujte ništa drugačije ni sledeće godine što se atmosfere tiče - sve dok učestvuje Izrael koji vodi rat biće ovako.
 
Mislim da je problem i sto se ESC vrti u relativno malom krugu ljudi. Mislim da je 6 scena u zadnjih 10 godina dizajnirala jedna osoba. U poslednje 4 godine on je radio 3 scene ako se ne varam.

Kako to?

O rediteljima, kompozirotima i raznoraznim Bjrokmanima koji se tu vrte da ne govorim.

Naravno da Milica Soldatovic Mikic mora da pregovara oko kadrova, bas me zanima da li SJB pregovara ili im posalje papir sta zeli i to i dobije.

Sve to ostavlja gorak ukus, ali bice vremena da se podvuce crta od nedelje tamo.
 
Kako to?

O rediteljima, kompozirotima i raznoraznim Bjrokmanima koji se tu vrte da ne govorim.

Naravno da Milica Soldatovic Mikic mora da pregovara oko kadrova, bas me zanima da li SJB pregovara ili im posalje papir sta zeli i to i dobije.

Sve to ostavlja gorak ukus, ali bice vremena da se podvuce crta od nedelje tamo.
Ne znam sta je SJB ali Teya je mislim juce pricala kako se organizatorima posalju uptstva za nastup i kad ucesnik dodje vec na prvu probu, sve bude nariktano.
 
Taj je bez obzira na sve zasluzio lomacu. Vecito leci svoje frustracije.
Ni njemu Malme nije u najlepšem sećanju.
Zavrsio pretposlednji 1992., na domaćem terenu.
Eh, šta bi bilo da mu tadašnja SR Jugoslavija ne udeli neki poen. I to garant jer su nam pozajmili dirigenta
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top