rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Bas mi je cudno da je Konstrakta lose prosla kod zirija.
Kako bar originalnost nisu nagradili. Posmatrajuci ostale ucesnike izgleda da jedinu originalnost koju oni poznaju je kada se neko od izvodjaca izopači na do sada nevidjen nacin.
 
Bas mi je cudno da je Konstrakta lose prosla kod zirija.
Kako bar originalnost nisu nagradili. Posmatrajuci ostale ucesnike izgleda da jedinu originalnost koju oni poznaju je kada se neko od izvodjaca izopači na do sada nevidjen nacin.
Kako je bas lose prosla?? Pre Konstrakte smo godinama unazad dobijali 20 ili 35 poena i bili na nekom 23.mestu ili 25.mestu kod zirija od 40 pesama, a te godine smo bili 11.mesto od 40 pesama, ja bih rekao da je to nas najbolji plasman kod zirija 10 godina unazad i rekao bih da su ipak prepoznali nju, jer smo dobili poene i od zemalja koje nikada ne glasaju za nas kao sto su: Finska, Belgija, Spanija, Australija, Portugal, Italija, a plus konacno su nam i Slovenci dali nesto i to msm 6-7 poena i 12 poena od Hrvatske, Cg......
 
@Miki
Ahaha, što bih ja ulagao pored živog javnog servisa, ne pada mi na pamet... 😄 Ne znam koji to ''vi'' vjerujete, ja sam mislio da ovdje svako piše u svoje ime, jedino ako sam sebi ne persiraš lol.

Presudne postaju u evrovizijskoj sedmici, ukoliko sami ne skočimo nakon proba onda kao što već rekoh ne gine keširanje pod uslovom da RTS ne želi gledati kako ovaj masterpiece ljubi dno i kolje se Albanijom za neko 20. mjesto, ovo je prljava igra i mi ako želimo ganjati neki jači skor moramo igrati otvorenim kartama, na sve ili ništa a ove godine raspolažemo nečim za šta možemo da se uhvatimo i iza čega možemo stati.

Savršen primjer igranja sa kladionicama je čuvena Malta 2021. godine, nisu pobijedili jer im je televoting uvijek bio bolna tačka ali im je upalio efekat - bili su u top 5 kod žirija ostvarivši treći najuspješniji rezultat otkako učestvuju i o njima se mjesecima pisalo i pričalo, čak se i na RTS-u po emisijama vodila polemika sa Uragankama oko Destiny i domaći portali su izvještavali o njoj a ništa od toga se ne bi desilo da je bila fazon 15. na kladži.
 
Nisam jedini koji veruje. LOL
A ako ne zelis da ulazes, nemoj onda ni da kukas na kladionice, sta mislis da su ove kvote nagruvali sami javni servisi, a ne zato sto se ljudi klade?
 
@Miki
Ahaha pa nisam ni ja jedini ovdje koji ne vjeruje slijepo u to da će nas žiri ispoštovati onako kako dolikuje (bez angažovanja RTS-a vezano za uplaćivanje i promociju) i koji sumnja u kredibilitet žirija poučen dosadašnjim iskustvom pa ne pišem u množini, ovdje je svako jedinka za sebe lol.

Ne kukam na kladionice već izražavam sumnju u to da će se stvari same od sebe pomjeriti na bolje po pitanju Srbije a da RTS ne mrdne prstom po pitanju reklamiranja pjesme, takođe nigdje nisam spomenuo da samo javni servisi gruvaju kvote već sam doslovno dao primjer samo jednog koji se time bavio prije tri godine i to na uspješan način, nema potrebe da bezuspješno izvrćeš moje riječi.

Pri tom, ja sutra ulazim u kancelariju i obezbjeđujem barem 10 ''row'' glasova za Teyu, a šta ćeš ti da radiš osim što držiš njenu fotku kao profilnu?!
 
Kako je bas lose prosla?? Pre Konstrakte smo godinama unazad dobijali 20 ili 35 poena i bili na nekom 23.mestu ili 25.mestu kod zirija od 40 pesama, a te godine smo bili 11.mesto od 40 pesama, ja bih rekao da je to nas najbolji plasman kod zirija 10 godina unazad i rekao bih da su ipak prepoznali nju, jer smo dobili poene i od zemalja koje nikada ne glasaju za nas kao sto su: Finska, Belgija, Spanija, Australija, Portugal, Italija, a plus konacno su nam i Slovenci dali nesto i to msm 6-7 poena i 12 poena od Hrvatske, Cg......
Sedi di si kad ni za di si nisi varijanta. "Cuti dobro je dok ne biju"
Nije ziri imao sta da oceni u pesmi po pitanju samog pevanja pa razumem da nije mogla da bude prva ali neko peto mesto je bilo realno.
Jedino sto je dobro u tom 11 mestu je sto je bolje nego pre.
 
Sedi di si kad ni za di si nisi varijanta. "Cuti dobro je dok ne biju"
Nije ziri imao sta da oceni u pesmi po pitanju samog pevanja pa razumem da nije mogla da bude prva ali neko peto mesto je bilo realno.
Jedino sto je dobro u tom 11 mestu je sto je bolje nego pre.
Pa njena pesma i nije bila za žiri, te godine je bilo mnogo balada i mnogo bas jakih, sjajnih i kvalitetnih balada, naravno da ce od Srbije po glasovima zirija bolje proci pesme koje JESU za žiri i jos su baš njihova šolja čaja skoro sve zemlje ispred nas koje su bile po glasovima žirija sam i očekivao da će biti ispred nas jer su imali i vokale i bile ili balade ili uptempo: Švedska, Portugalija, Grčka, Holandija, UK..... Ukrajina je ok dobila vise poena od nas, jer su zemlje poput Poljske, Češke i Rumunije glasale političke i dale im 12 poena, jer vole Ukrajinu pre svega, Španija je bila medju favoritima za pobedu, pa hajde mozda nisam sokiran da su bolje od nas kod zirija prosli, jedino mislim da su Azerbejdzan i Australija precenjeni kod zirija, ali i to su balade bile sa vokalima...
 
@Miki
Ahaha pa nisam ni ja jedini ovdje koji ne vjeruje slijepo u to da će nas žiri ispoštovati onako kako dolikuje (bez angažovanja RTS-a vezano za uplaćivanje i promociju) i koji sumnja u kredibilitet žirija poučen dosadašnjim iskustvom pa ne pišem u množini, ovdje je svako jedinka za sebe lol.

Ne kukam na kladionice već izražavam sumnju u to da će se stvari same od sebe pomjeriti na bolje po pitanju Srbije a da RTS ne mrdne prstom po pitanju reklamiranja pjesme, takođe nigdje nisam spomenuo da samo javni servisi gruvaju kvote već sam doslovno dao primjer samo jednog koji se time bavio prije tri godine i to na uspješan način, nema potrebe da bezuspješno izvrćeš moje riječi.

Pri tom, ja sutra ulazim u kancelariju i obezbjeđujem barem 10 ''row'' glasova za Teyu, a šta ćeš ti da radiš osim što držiš njenu fotku kao profilnu?!
Smesan si! Nemam nameru da se raspravljam sa tobom.
A ovde cu da pisem u kojem god hocu obliku i sigurno mi ti neces drzati lekcije oko toga.
Ono sto sam ja ucinio i koliko sam mogao da ucinim za sve nase predstavnike, ti neces uciniti ni za sledecih 50 godina.
 
Ahaha, pa nisam se ja nakačio na tebe nego ti na mene i to u arogantnom tonu, prvi si počeo ''prepravljati'' moje postove tj. šta sam po tebi ispravno a šta neispravno napisao lol, sam si sebi kontradiktoran i ispadaš smiješan... 💀

Ja nikome neću ćutati pa ni tebi, apsolutno me ne zanima šta si i ko si, grl baj!
 
Meni je hit što je došlo do toga da smatrate da Srbija mora sama sebi uplaćivati na kladži ne bi li postigla ne znam ni ja sam što?! Stvorila prividni hajp, što li?
Toliko se pretjeruje da to graniči sa zdravim ukusom i razumom.
Kao što je sto puta rečeno, imate dobru pjesmu s potencijalom za dobar plasman, a na koji sigurno neće utjecati to na kojem je Ramonda mjestu na kladži, koja je na OGAE glasanju i slično.
Krindž.
 
Kao što sam rekao par stranica ranije, sigurnija je investicija pare ulagati u nastup i siguran sam da to i rade. Taj tim je tim profesionalaca, niko od njih se nije rodio juče. EBU mulja pa mulja, videćemo da li će nas oštetiti time ili ne. Da li bi trebalo da jedne godine uložimo i u kladionicu? Možda, možemo da probamo. Ali samo ako ima dovoljno para za nastup, inače da nastup trpi zbog lažnog hajpa - hvala, ne.

Trenutno se i na političkom terenu odigravaju neke stvari koje nam baš ne idu u korist, ali ne očekujem da to utiče negativno na nas, bar ne u toj meri da nas ignoriše žiri više nego što nas inače ignoriše.​
 
Zapravo politički nama sto se Evrovizije tiče trenutna situacija na političkom polju nam neironično i ide u korist, kao i 2007.godine setite se...
 
Back
Top