rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Pa prve fotke mozda oko 12:30, video na TikToku malo kasnije. Znam da su prošle godine nešto kasnili sa tiktokom.
Ali to tek dan pred prvo PF znači tek 6 maja, neće ništa objavljivati sa ovih prvih proba.
 
Meni je genijalna, šalim se. :p Ali svakako nema potrebe da nas pristiže na eminentnoj aplikaciji na kojoj smo bili koliko smo bili.
 
Ali to tek dan pred prvo PF znači tek 6 maja, neće ništa objavljivati sa ovih prvih proba.
Objavljuje se sa prvih proba video montaža na TikToku od 60ak sekundi + na zvaničnom Evrovizijskom sajtu u toku probe ide tekst o nastupu, a onda kasnije i 10ak fotografija sa probe.
 
Objavljuje se sa prvih proba video montaža na TikToku od 60ak sekundi + na zvaničnom Evrovizijskom sajtu u toku probe ide tekst o nastupu, a onda kasnije i 10ak fotografija sa probe.
Mislim da nije sa ovih, već onih kad publika bude u areni. Znam da sam uvek pratio Youtubere, pošto oni prate od treće probe pa sam tako znao prve utiske.
 
Mislim da nije sa ovih, već onih kad publika bude u areni. Znam da sam uvek pratio Youtubere, pošto oni prate od treće probe pa sam tako znao prve utiske.


Ko prati jutjubere i fan media reakcije onda tek od ponedeljka 6.5.
 
Kad bolje razmislim, mislim da stena nije tako pozamašna jer nas nebi stavili kao druge...plan za nastup je poslat dosta ranije pre toga.
 
Pa Jermenija je kao druga imala onu platformu koja nije bila mala, a još je imala i projektor.
 
Ovo je verovatno merchandising za Malmo, ovaj platneni ceger i lila ramonda za rever. Ne znam ko im je kreativni direktor ili direktor marketinga, ali mogli su vise da se potrude. Jedno malo udruzenje je napravilo super slatke cegere od plisa ilustracije je radio bob zivkovic i super se prodaju, zove se CGR. Primer.
 

Attachments

  • C22B566D-4291-4F6D-A748-61EE1B01DE27.jpeg
    C22B566D-4291-4F6D-A748-61EE1B01DE27.jpeg
    928 KB · Views: 23
Kad budem video stenčugu biće mi svejedno što nismo imali nikakvu promociju. :D
 
Kako će da siđe ako bude velika stena :) I gde bi stajala, nasred krsta?
 
Silazili su sa raznih platformi prethodnih godina, nije ta ideja nešto revolucionarno, samo u obliku stene.
 
Oblik scene je sad drugačiji, ali videćemo šta će biti na njoj.
 
Kakve veze ima što je scena ovog oblika, ne razumem? Šta to tačno menja, ne mogu da postavljaju platforme na krstu? :D
 
Ma ne verujem da će stena biti nešto ogromna. Verovatno duplo veća od one sa PZE. Više se uzdam u nabudžene efekte i ekrane.
 
Back
Top