rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Pa nešto ovako kao kod Julije Samoylove bi bilo OK

Julia-Samoylova-Russia-rehearsal-eurovision-2018.jpeg
 
Verujem da puno laganijih materijala danas postoji koji se mogu samo nadograditi na pravu stenu/kamen (gde se neće penjati) i izgledati u lajvu besprekorno, pa čak i na onu stenu sa PzE-a mogu kamenčugu ,,nadograditi". 😁
Ali opet i čemu baš ogromna stena ako njome zakloni pola led ekrana iza nje?
Bilo bi možda i kontraproduktivno jer neće svi kadrovi ići samo odozgo.
Podni led u obliku krsta meni ne obećava puno sem ako u sredini nije baš, baš širok. Nama bi najviše odgovarao neki ovalni ili okrugli stejdž ali to je što je. Siguran sam da Teya i tim znaju šta rade ali iskreno ne bih voleo da skroz promene vizuelni nastup sa PzE-a a očekujem da će baš tako biti tj. skoro ceo promenjen. AR efekat priželjkujem i očekujem ga realno kao i da će sam nastup vizuelno biti najlepši ali i jedan od najskupljih. Ma biće svi u pressu oduševljeni nakon prve javne probe, videćete a mi preponosni. Rezultat me ne opterećuje (iako bih voleo da prodjemo super) već samo da otpeva najbolje što može i servira filmski skupu priču na sceni.
 
Ubedjen sam da ćemo imati vizuelno naš najlepši nastup a nakon Nevene Bo i 2019., koji mi je za sad daleko naš najlepši ESC nastup.
Uz to Nevena je i vokalno uživo bila naš najbolji predstavnik na ESC-u a u zadnjoj deceniji, maestralna i sigurna u lajvu kako u polu tako i u finalu a i Teya tako zvuči i deluje. Ono gde će pomaka malo na bolje biti je sam rezultat.
 
Da, složiću se da oblik scene nije baš na našoj strani, i da zbog toga možda i neće moći prevelika stena, ali ne sumnjam da će sve biti kako treba i da ćemo vrlo moguće imati naš najbolji nastup do sad. Jedva čekam subotu uh
 
Pa dobro mislim nije se sad Teya ni mogla toliko ispromovisati kada je Baby Lasagna nekako favorit iz regije i svi o njemu pričaju, baš smo o tome prije dva mjeseva pričali, teško će bilo kome iz ove regije biti da ima neki hajp kada su sve strane okrenute Hrvatskoj
 
Ne samo to nego i zbog Breskvice. U regionu je za mnoge Teya asocijacija na "propast" Breskvice a RTS nato baza.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top