rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Bitno jako sta taj sabor ludaka komentarise. Tu se razum davno odjavio.
 
Fora je što nisam samo odabrao 8 random komentara, doslovno je 70+ % komentara o tome kako je pesma plagijat ili tome kako su ljudi zbunjeni na kom jeziku peva i da li se takmiči. Toliko se otelo kontroli da je Sanja morala da adresira na društvenim mrežama i da objasni ljudima da se ne takmiči 😭

Naravno da će u takvom narodu da pobedi kod istog ona spodoba sa medijskom kampanjom koja targetira najniže strasti takvog dela naroda.
 
Uvek mogu da čitam ove komentare i uvek izvrištim od smeha. :ROFLMAO: :ROFLMAO: Ne kažu bezveze da su samo univerzum i ljudska glupost bezgranični.
 
Zadrzao bih sa PZEa onaj pocetak s nebom i morem, onu "eksploziju" na podu na prvom refrenu, ljubicaste tackice na ekranima na poslednjem mostu i naravno cvetanje ramonde na kraju... to su mi bili upecatljivi momenti u nastupu.
 
Početak obavezno treba da bude spot jer to odmah uhvati pažnju, pitaju se ljudi šta je to, šta se dešava.
Meni miriše da će početak biti sa efektima na ekranu, kao što je bilo na pre partiju u Madridu
 
Ja imam svakakve ideje o nastupu, mada vecina se krece oko upitno da li je izvodljivo, tesko da se uradi kako treba ili preskupo.

Nego jel se zna da li publika dobija instrukcije kako da se ponasa tokom odredjene pesme, npr mahanje svetlima ili pevanje. Kako to funkcionise?
 
Back
Top