rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Ukoliko Kristina nasledi Dušku na komentatorskom mestu, biće to za mene kraj praćenja Evrovizije na RTS-u. Možda i bolje tako, jer ovako propuštam mnogo toga zbog reklama. Eventualno HRT i Duško.
Ja bukvalno više ni ne gledam Evroviziju preko tih prijenosa već samo upalim stream na YT. Smeta mi da mi neko priča dok gledam ako razumijem sve, a pogotovo ako je prijenos sumoran.
 
Ja bukvalno više ni ne gledam Evroviziju preko tih prijenosa već samo upalim stream na YT. Smeta mi da mi neko priča dok gledam ako razumijem sve, a pogotovo ako je prijenos sumoran.
Isto. Jedino glasanje volim da gledam sa komentarima Duške.
 
Ja uopšte nemam osećaj da su danas prve probe i ne osećam uzbuđenje. A pre par godina sam se danima unapred radovao. Nadam se da će se uzbuđenje probuditi kad budem video slike naše probe.
 
Serem se na ljude, serem se na stvari, znamo da je sreca kada usere te ptica. Ja sam ptica. Donosim srecu. Ja sam ptica....

Da se nadovezem na Stojka, i meni je isto tako otkad su pozatvarali prve probe za javnost.
 
To je i meni prošlo kroz glavu hahah @Majsta94 ali onda vidim drugara koji je od mene stariji pet godina i on jako uzbuđen već par dana.

Btw, moguće da je ovo sa snimka Teyina frizura za nastup. I očekivao sam tako nešto, već par puta ju je furala.
 
Back
Top